Bulharsko
Oblíbený komplex
První linka na moři
49.900 

Studio apartmán, Komplex Privilege Fort Beach, Elenite, První linie k moři, Bulharsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiB_2607
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěPrivilege Fort Beach, Sveti Vlas, Bulharsko
Cena (€)49 900 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceStudiový apartmán (garsonka)
Obyvatelná plocha (m2)40 m2
Počet ložnic1
Počet koupelen1
Počet poschodí7
Číslo podlaží4
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)40 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Bazén
Blízko pláže
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: B_2607

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji plně zařízené studio v oblíbeném rodinném komplexu Privilege Fort Beach v letovisku Elenite v Bulharsku.

Komplex Privilege Fort Beach má úžasnou polohu, nachází se mezi letovisky Sveti Vlas a Elenite a přímo na první linii moře na písečné pláži Robinson v Bulharsku. Poloha spojuje krásné průzračné moře se zelenými horami Staré Planiny. Areál komplexu se táhne od pláže a končí borovým lesem, což je vzácná kombinace zdravého mořského a horského klimatu. V komplexu je veškerá potřebná občanská vybavenost – restaurace, kavárny, potraviny, minimarket, bazény s vodními atrakcemi, dětský bazén, dětská hřiště, kosmetické a lékařské centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt / fotbalové hřiště a parkoviště. Komplex je celoroční, je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k pronájmu v letní sezóně.

K prodeji je garsoniéra, kompletně zařízená a vybavená, nachází se ve 4. patře a plocha bytu je 41 m2. Dispozice: vstupní chodba; kuchyň s obývacím pokojem; koupelna a WC, balkon s výhledem do okolí.

Byt se prodává kompletně zařízený a vybavený, jak můžete vidět na fotografiích, včetně klimatizace a toto vybavení je již zahrnuto v ceně.

Roční poplatek za údržbu – 13,2 EUR/m2.

O areálu: V areálu se nachází bytový dům, který je součástí komplexu:
V komplexu Privilege Fort je veškerá občanská vybavenost, kterou byste potřebovali pro pohodlnou dovolenou nebo celoroční bydlení – restaurace, kavárny, stravovací centra, minimarket, bazény s vodními atrakcemi, dětský bazén, dětská hřiště, kosmetické a lékařské centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt/fotbalové hřiště, parkoviště. Kromě toho oblast poskytuje následující občanskou vybavenost pro příjemné a pohodlné bydlení a zábavu: kavárna a potravinový trh. Za zmínku také stojí, že v těsné blízkosti se nenachází žádný těžký průmysl, oblast je klidná vhodná pro rodiny s dětmi.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Bulharsko
Property size (m2) : 40
Property category : Studiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Purpose : Sell
Price : 49.900 

Private Fields

Ribbon Zelený : Oblíbený komplex
Ribbon Modrý : První linka na moři

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;