Spanielsko Background

Koupě nemovitosti ve Španělsku

Pokud přemýšlíte nad koupí rekreační nemovitosti ve Španělsku u moře z různých důvodů, například pro svou dovolenou, nebo jako místo pro váš důchod či trvalé bydliště, případně kvůli stabilnímu teplému a slunečnému počasí – pak právě tato země může být tou pravou pro vás. Mírné středomořské podnebí a více než 300 slunečných dní v roce, k tomu množství pláží s modrou vlajkou zajistí příjemný pobyt během celého roku.

Nemovitosti ve Španělsku jsou stále vysoce vyhledávané a cenově dostupné.

Rezidenční nemovitosti jsou dlouhodobě atraktivní investiční příležitostí, které ochrání vaše finance před jejich znehodnocením. Dostupnost leteckého spojení během celého roku do oblíbených destinací jako Malaga, Alicante, Valencia, Menorca, Mallorka vám umožňují navštívit svoji nemovitost prakticky kdykoli.

V této zemi je jistě co objevovat od architektury v historických městech po národní parky. Aktivní odpočinek a relax si můžete užít například u Golfu nebo na písečné pláži.

Dlouhodobý pobyt u moře je také skvělou investicí do vašeho zdraví, který si můžete vy a vaši blízkí kdykoli dopřát.

Pro další informace oslovte našeho specialistu pro Španělsko.

Náš specialista pro Španělsko

 

Mé jméno je Tatiana. Narodila jsem se na Slovensku, ale už více než 20 let žiji ve Španělsku a to konkrétně v lokalitě Costa del Sol (Slunečné pobřeží). Vystudovala jsem Ekonomii a Cestovní ruch. Moje práce v oblasti realit je zároveň i mé hoby, kterým se intenzivně věnuji už delší dobu.

Mám ráda fotbal a dobré jídlo. No nejsem si jistá tím pořadím. A teprve ve Španělsku jsem pochopila dimenze a význam slov „kvalita života“.

Bude mi potěšením, pokud se na mě obrátíte s pomocí při výběru správné nemovitosti. Ráda Vám poradím iv oblasti investování a realitního poradenství. Jsem přesvědčena, že pro Vás najdu Vaši vysněnou nemovitost a úspěšně Vás provedem celým procesem koupě nemovitostí v této úžasné zemi.

 

¡Hasta la vista!

 

Tatiana Tóthová

Specialista pro Španělsko

tatiana tothova

Bc. Tatiana Tóthová

Property Sales Manager ES

+420 739 049 614

[email protected]

Proces koupě nemovitosti ve Španělsku

top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;