Bulharsko
Nový projekt
Splátky až na 10 let!
200 m od moře
69.000 

Nový projekt na splátky Green Fort Suites, 200 m od moře, Slunečné pobřeží

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiB_9030
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěGreen Suites Fort, Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)69 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceStudiový apartmán (garsonka)
Obyvatelná plocha (m2)41.20 m2
Počet ložnic1
Počet koupelen1
Počet poschodí6
Číslo podlaží1
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)41.20 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Garáž
Parkovací místo
Bazén
Blízko letiště
Blízko pláže
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: B_9030

Certifikovaná realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji přímo od developera byty se splátkovým kalendářem až na 10 let v novém rezidenčním komplexu Green Fort Suites, který je právě ve výstavbě. Komplex se nachází na konci Slunečného pobřeží směrem na Svatý Vlas.

Green Fort Suites je nejnovější rezidenční komplex nacházející se v elitní čtvrti Slunečného pobřeží – „Zora“, který nabízí zaručený výhled na moře. Před očima máte centrální část bulharské riviéry a celý záliv letoviska Slunečné pobřeží. Z Elenite na Robinson Beach, pak na Sveti Vlas a přes jeho přístav se pohled přesune na pobřeží Slunečného pobřeží, aby se nakonec spojil s perlou Černého moře – nádherným historickým městem Nesebar.
Jeho jedinečnost spočívá v poloze, neboť se nachází přímo pod kopci pohoří Stará Planina, které je spojnicí mezi mořem a horami. K pláži je to 2 minuty chůze, kde najdete jemnou písečnou pláž širokou více než 50 metrů.

Ti, kdo se rádi procházejí, ocení promenádu podél pobřeží až do starého města Nesebar. Nedaleko se nachází malebný jachetní přístav Marina Dinevi s promenádou a obchody půvabného městečka Sveti Vlas. Pokud se rádi bavíte, diskotéky, kasina a zábavní podniky jsou vzdáleny 10 minut jízdy autem. Autobusové spoje jsou přímo dole pod komplexem, k dispozici je také kompletní vybavení obchodů a restaurací.
V areálu je k dispozici parkoviště pro hosty, včetně nadzemních a podzemních parkovacích míst, která lze zakoupit do osobního vlastnictví. Apartmány jsou různých velikostí: jednopokojové o rozloze 40-60 metrů, dvoupokojové o rozloze 55-100 metrů, třípokojové (dvoupokojové apartmány, z nichž většina má nezapomenutelný výhled na moře ) – o rozloze 80-110 metrů čtverečních. Developer se snažil udržet procento společných prostor na minimu. Útulný bazén uprostřed prostorného pozemku, dětské hřiště, velká plocha plánovaná pro terénní úpravy. Majitelům a hostům komplexu je k dispozici recepce a nepřetržitá ostraha. Komplex je celoročně přístupný, stejně jako všechny komplexy Fort.
Hledáte byt k trvalému bydlení, investici, rodinnou dovolenou, nemovitost k úspěšnému pronájmu? Komplexy Fort patří dlouhodobě k nejoblíbenějším rezidenčním komplexům na bulharském pobřeží Černého moře.

V galerii najdete nabídku apartmánů, jejich velikost a ceny. Kontaktujte nás a my vám zašleme půdorys apartmánů s přesnou výměrou m2 pro vybraný apartmán. Komplex je v současné době ve výstavbě od roku 2023 a bude dokončen v roce 2025. Od zaplacení první splátky můžete byt užívat.

Splátkové plány a podmínky:
Speciální limitovaná nabídka na apartmány Green Fort Suites platná do 1. 6. 2024 – nabízí 7 let odkladu splátek až do června 2031 BEZ úroků!

Splátkový plán: 1:

Splátkový kalendář: 10% z ceny splatné při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí;
Následné splátky činí 10 % ceny splatné po 3 měsících.
Zbývajících 80 % lze uhradit pomocí plánu odložených plateb Fort Noks:
Až 6 let odložené platby s ročním úrokem 3,2 %.
až 10 let odložené platby s 6,5% ročním úrokem;

Slevy: – v případě, že se jedná o nemovitost, která je v majetku společnosti Nokie Nords, a.s., je možné získat slevu ve výši 10 % z ceny nemovitosti:

V případě zaplacení 30 % první splátky při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí – sleva 0,5 % z kupní ceny.
V případě úhrady 40 % první splátky při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí – sleva 1 % z kupní ceny.
v případě úhrady 50 % první splátky při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí – sleva 1,5 % z kupní ceny
V případě úhrady celých 100 % splátky při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí – sleva 3 % z kupní ceny.

Přeregistrace vlastnického práva bude provedena až po zaplacení celé ceny za nemovitost (notářský zápis/notářský zápis, který nahrazuje list vlastnictví u nás).

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Bulharsko
Property size (m2) : 41.20
Property category : Studiový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Purpose : Sell
Price : 69.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Nový projekt
Ribbon Žltý : Splátky až na 10 let!
Ribbon Modrý : 200 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;