Bulharsko
Nově postavené apartmány
600 m od moře
69.990 

Nový luxusní projekt a postupné financování! Komplex ESTE by Emilia Romana, 600 m od pláže, Slunečné pobřeží, Bulharsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiB_5021
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěMPV6+C2, Slanchev Bryag, 8240 Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)69 990 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceApartmán se 2 ložnicemi (2+kk)
Obyvatelná plocha (m2)52.10 m2
Počet ložnic1
Počet koupelen1
Počet poschodí6
Číslo podlaží2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)52.10 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovací místo
Krb
Bazén
Blízko letiště
Blízko pláže
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: B_5021

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji apartmány v novém komplexu, který se právě začíná stavět v oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží v Bulharsku od nového roku 2024. V případě zájmu nás kontaktujte, zašleme vám aktuální nabídku volných apartmánů a ceník.

O projektu: V současné době je v nabídce projekt, který se nachází ve Slunečném pobřeží, v němž se nachází i nový hotel:

Nový butikový apartmánový komplex ESTE by Emilia Romana se začíná stavět 10 minut (600 m) od písečné pláže a moře. Jedná se o velmi známého developera, který má na černomořském pobřeží řadu komplexů. Komplexy jsou zaměřeny na komfort, luxus a pohodu. Všichni majitelé a návštěvníci Emilia Romana RESORT budou mít možnost využívat klubový systém a navštěvovat a využívat všechny komplexy a jejich zázemí.

Pozemky, na kterých bude ESTE by Emilia Romana postaven, se nacházejí v těsné blízkosti již realizovaných projektů – PARK, BOUTIQUE a VERDE. Tyto čtyři komplexy tvoří jeden společný produkt, který svým majitelům a návštěvníkům nabízí 4 tematické bazény, bohatou terénní úpravu, restaurace, parkoviště, dobíjecí stanice pro elektromobily, hlídaný areál, velké sportovní centrum, saunu, fontánu a dětská zařízení. Komplex je ohraničen plochou vyčleněnou pro park o rozloze 7000 m2 – obsluhovaný a udržovaný developerskou společností. Emilia Romana ESTE, PARK, BOUTIQUE a VERDE jsou součástí budoucího komplexu Emilia Romana RESORT, který se rozkládá na celkové ploše více než 20 000 m2. Všichni majitelé a návštěvníci komplexu Emilia Romana RESORT budou mít možnost využívat klubový systém mezi komplexy a společnou infrastrukturu.

Moderní butikový vzhled a funkční dispozice jsou největší předností ESTE by Emilia Romana mezi konkurenčními objekty v oblasti. Na ploše 3850 m2 budou postaveny tři budovy se 109 apartmány. Klienti si budou moci vybrat ze všech typů nemovitostí, od praktických garsoniér a dvoupokojových bytů přes třípokojové byty s jednou nebo dvěma koupelnami až po čtyřpokojové byty a prostorné penthousy v šestém patře.
V BUDOVĚ 1 bude podzemní parkoviště a také jeden z vrcholů komplexu – moderní Sportovní a rekreační centrum o rozloze 1000 m2, které bude tvořit posilovna, SPA, víceúčelová sportovní hala, masáže. studia a kavárny. První patro budovy bude doplněno kancelářskými prostory, v dalších 5 patrech bude celkem 47 bytů a 11 skladů.
Vnější recepce bude spojovat BUDOVY 2 a 3 a bude sloužit ke správě komplexu a pronájmu bytů pro zákazníky, kteří se rozhodli koupit si nemovitost za účelem investice. Každá z obou budov bude obsahovat 31 bytů rozmístěných na 6 podlažích.
Srdcem projektu bude bazén pro dospělé v asijském stylu obklopený exotickou krajinou, díky které se budete cítit jako v ráji!
Každá jednotlivá nemovitost nabízí výhled na bazén a krásně upravený pozemek budovy nebo na park, který jsme pro naše zákazníky vybavili. Apartmány mají útulnou krytou terasu. K apartmánům, které se nacházejí v budově 1, si budoucí majitelé budou moci dokoupit malou úložnou místnost.

Kvalita výstavby bude na nejvyšší úrovni. Při realizaci vnějších částí budovy je plánováno použití moderních předsazených fasád a nejkvalitnějších vnějších omítek na trhu.
Všechny nemovitosti budou nabízeny kompletně „na klíč“ bez nábytku.

STUDIA od 36 m2
2+KK s 1 LOŽNICÍ od 53 m2
3+KK se 2 LOŽNICEMI od 66 m2
4+KK se 3 LOŽNICEMI od 123 m2

LOKALITA
Emilia Romana ESTE se nachází:
– 300 metrů od tenisové školy
– 300 metrů od supermarketu
– 200 metrů od autobusové zastávky
– 1 km od centra letoviska
– 600 metrů (10 minut chůze) od pláže.
– V okruhu 400 metrů od letoviska se nacházejí 4 parky s mnoha atrakcemi pro děti.

Platební plán: V areálu se nachází několik restaurací, které jsou vhodné pro děti od 3 let:
– Splátkový kalendář: 40 % z ceny a podpis předběžné smlouvy;
– 30% – do 31. prosince 2024
– 30% – do 31. prosince 2025 – po dokončení výstavby a převodu vlastnictví.

Od developera je také možné zakoupit vybavení a nábytek.

O developerovi:

V zeleném srdci Slunečného pobřeží byl před více než dvěma lety položen základní kámen prvního komplexu rodiny Emilio Romana – Emilia Romana Park. Dnes jsou tyto obytné komplexy rozpoznatelné podle stylové a nadčasové architektury, decentního luxusu, optimální funkčnosti a moderních interiérů.
Je mi potěšením představit vám nový projekt – ESTE by Emilia Romana.
ESTE je přirozeným vývojem v duchu a rytmu projektů Emilio Romana PARK, BOUTIQUE a VERDE.
ESTE je duchem regionu Emilia Romana, jménem šlechtického rodu, který zanechal významnou stopu v historii Evropy. ESTE je symbolem třídy, hojnosti a expanze. Měřítko pro krásný, moderní a elegantní domov, který v sobě spojuje naše zkušenosti, profesionalitu a vášeň. Naše odhodlání a víra v naši společnost, náš produkt a naše zákazníky úspěšně zhmotňuje vaše vysněné projekty. Protože ESTE je návrat domů!

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY – 01.2024
DOBA VÝSTAVBY – 24 MĚSÍCŮ

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Bulharsko
Property size (m2) : 52.10
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Vo výstavbe
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Purpose : Sell
Price : 69.990 

Private Fields

Ribbon Zelený : Nově postavené apartmány
Ribbon Modrý : 600 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;