Bulharsko
Nově postavené apartmány
600 m od moře
78.900 

Nový luxusní projekt a postupné financování! Komplex Emilia Romana Verde, 600 m od pláže, Slunečné pobřeží, Bulharsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiB_5022
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěEmilia Romana Verde, к-л Пясъците, Nessebar, Bulharsko
Cena (€)78 900 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceApartmán se 2 ložnicemi (2+kk)
Obyvatelná plocha (m2)56.32 m2
Počet ložnic1
Počet koupelen1
Počet poschodí6
Číslo podlaží1
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)56.32 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Parkovací místo
Krb
Bazén
Blízko letiště
Blízko pláže
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: B_5022

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji apartmány v novém komplexu Emilia Romana Verde, který je v současné době ve výstavbě od dubna 2023 s dokončením v roce 2025 v oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží v Bulharsku. V případě zájmu nás kontaktujte, zašleme vám aktuální nabídku volných apartmánů a ceník.

Informace o projektu:

Po nesporném úspěchu nově postavených komplexů EMILIA ROMANA PARK a EMILIA ROMANA BOUTIQUE si investor dovoluje představit svůj nový projekt: EMILIA ROMANA VERDE; moderní, inovativní budovu se stylovou architekturou, propracovanou do nejmenších detailů. Název VERDE pochází z italštiny a znamená „zelený“. Nová budova chce svým názvem upozornit na bohatou krajinnou úpravu komplexu a přítomnost parku před ním, stejně jako na inovativní řešení zelené fasády a ekologicky čisté stavby.

Funkčnost a luxus doplňuje nekompromisní kvalita a vynikající poloha v zeleném srdci Slunečného pobřeží. Koncept projektu dává obyvatelům možnost ponořit se do stylového komfortu a užívat si nejen letní dovolenou, ale využívat svou nemovitost k celoročnímu bydlení.
Pozemek, na kterém bude EMILIA ROMANA VERDE postavena, sousedí s budovami PARK a BOUTIQUE. Všechny tři budovy budou tvořit jeden společný komplex se třemi různými bazény, rozsáhlou zelení, restauracemi, podzemními i nadzemními parkovacími místy, nabíjecími stanicemi pro elektromobily, ostrahou v areálu, saunou, fontánou a dalšími prvky. Komplex je ohraničen plochou vyčleněnou pro park o rozloze 7 000 m2.

Moderní butikový vzhled a funkční dispozice jsou největší výhodou EMILIA ROMANA VERDE oproti ostatním budovám v oblasti Slunečného pobřeží. Na ploše 4270 m2 vyroste šestipodlažní budova s celkem 94 byty – 61 jednopokojovými a 33 dvoupokojovými. Apartmány v 6. patře budou mít prostorné terasy s krásnou úpravou. Budova bude mít podzemní parkoviště, 2 výtahy, recepci a technickou místnost. Ke každému bytu investor zajistí parkovací místa.
V centru projektu bude velký bazén pro dospělé, dětský bazén, vířivka, suchá fontána a společenská místnost. Mobilní BBQ Caravan nabídne majitelům a hostům komplexu možnost vychutnat si chutné jídlo a osvěžující nápoje.
Apartmány budou mít jednu ze tří stran expozice – jižní, východní a severní. Všechny apartmány mají výhled na bazén nebo park spolu s útulnou terasou. Jedná se o jediný komplex na trhu na Slunečním pobřeží, kde mají budoucí majitelé možnost zakoupit si ke svému apartmánu malý úložný prostor o velikosti až 5 m2 , což je velmi praktické řešení pro zákazníky, kteří se rozhodli žít u moře po celý rok, nebo pro ty, kteří chtějí svou nemovitost pronajímat a potřebují mít své osobní věci na bezpečném místě.

Všechny nemovitosti budou nabízeny kompletně a „na klíč“ bez nábytku

Apartmány 2+kk: 50 – 66 m2
apartmány 3+kk: 73 – 129 m2

Lokalita a okolí:
– 300 metrů od tenisové školy.
– 300 metrů od supermarketu.
– 200 metrů od autobusové zastávky.
– 1 km do centra letoviska.
– 600 metrů (10 minut chůze) od pláže.
– V okruhu 400 metrů od komplexu se nacházejí 4 parky s mnoha atrakcemi pro děti.

Platební plán: V areálu se nachází několik restaurací, které jsou vhodné pro děti od 3 let:
– Platební plán: 40 % z ceny – podpis předběžné smlouvy
– 30% – do 31. května 2024.
– 30% – do 31. 5. 2025 / po dokončení výstavby a převodu vlastnictví.

04/2023
Plánované dokončení výstavby: 24 MĚSÍCŮ

EMILIA ROMANA PARK, BOUTIQUE a VERDE jsou součástí budoucího komplexu EMILIA ROMANA RESORT, který bude mít spolu s veřejným parkem celkovou rozlohu přes 20 000 m2. Všichni majitelé budou moci využívat klubový systém mezi komplexy a společnou infrastrukturu. Snahou je uvést na trh budovu, která rozbije stereotyp, že resorty jsou určeny pouze pro letní sezónu. Kvalita výstavby bude na nové, vyšší úrovni. V plánu je použít pro vnější části budovy moderní předsazené fasády a nejkvalitnější vnější omítky na trhu.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Bulharsko
Property size (m2) : 56.32
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Vo výstavbe
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Purpose : Sell
Price : 78.900 

Private Fields

Ribbon Zelený : Nově postavené apartmány
Ribbon Modrý : 600 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;