Chorvatsko
Výhled na moře
Nová budova
400 m od moře
498.750 

Nově postavené luxusní apartmány v nejlepší lokalitě Primoštenu, 400 m od moře, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_2041/73
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěDubrovačka ul. 33, 22202, Primošten, Chorvatsko
Cena (€)498 750 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceApartmán se třemi ložnicemi (3+kk)
Obyvatelná plocha (m2)101 m2
Počet ložnic2
Počet koupelen2
Počet poschodí3
Číslo podlaží1
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)101 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Lodžie
Terasa
Sklep
Garáž
Parkovací místo
Bazén
Blízko letiště
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_2041/73

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji nově postavené luxusní apartmány jen 400 m od moře, které se nacházejí v oblíbené turistické lokalitě Primošten v Chorvatsku.

Na prodej jsou luxusní apartmány v novostavbě v atraktivní lokalitě. Apartmánový dům je již ve výstavbě a jeho dokončení je plánováno na konec roku 2025. Budova obsahuje celkem pouze sedm apartmánů, z nichž každý má vlastní garáž a venkovní parkovací stání.
Všechny byty mají velký půdorys a jsou moderně navrženy pro pohodlné bydlení.

Vybavení:

S1- 525 000 EUR
Apartmán v přízemí o celkové obytné ploše 128 m2. Skládá se z prostorné hlavní obytné části, která zahrnuje obývací pokoj, kuchyň a jídelnu. Dále má dvě ložnice, dvě koupelny a lodžii, která je propojena se zahradou, kde je plánován bazén. K bytu patří komora, garáž a venkovní parkovací stání.

S2 – 577 500 EUR
Byt v přízemí o celkové obytné ploše 134 m2. Skládá se z prostorné hlavní obytné části, která zahrnuje obývací pokoj, kuchyň a jídelnu. Dále má byt dvě ložnice, dvě koupelny, toaletu pro hosty a lodžii, která je propojena se zahradou s bazénem. K bytu patří komora, garáž a venkovní parkovací stání.

S3- 525 000 EUR
Byt v prvním patře o celkové obytné ploše 113 m2. Skládá se z prostorné hlavní obytné části, která zahrnuje obývací pokoj, kuchyň a jídelnu. Dále obsahuje dvě ložnice, dvě koupelny, toaletu pro hosty a lodžii, která je propojena se zahradou s bazénem. K bytu patří komora, garáž a venkovní parkovací stání.

S4- 498 750 EUR
Byt v prvním patře o celkové obytné ploše 101 m2. Skládá se z prostorné hlavní obytné části, která zahrnuje obývací pokoj, kuchyň a jídelnu. Dále má dvě ložnice, dvě koupelny, toaletu pro hosty a lodžii, která je propojena se zahradou s bazénem. K bytu patří komora, garáž a venkovní parkovací stání.

S5- PRODÁNO

S6- 551 250 EUR
Apartmán ve druhém patře o celkové ploše 102 m2. Skládá se z prostorné hlavní obytné části, která zahrnuje obývací pokoj, kuchyň a jídelnu. Kromě toho obsahuje také dvě ložnice, dvě koupelny, toaletu pro hosty a lodžii s výhledem na moře. K bytu patří komora, garáž a venkovní parkovací stání.

S7- 1 050 000 EUR
Penthouse o celkové obytné ploše 205 m2. Skládá se z prostorné hlavní obytné části, která zahrnuje obývací pokoj, kuchyň a jídelnu. Dále zahrnuje tři ložnice, dvě koupelny a toaletu pro hosty. a lodžii s výhledem na moře. Z lodžie se vychází na velkou terasu, kde je prostor pro relaxaci včetně vířivky. K bytu patří komora, garáž a venkovní parkovací místo.
Nemovitost se nachází ve výborné lokalitě, vhodné pro bydlení i turistiku. Vzdálenost od nejbližších pláží a centra města je pouhých 10 minut chůze. Letiště je vzdáleno 40 minut jízdy.

Výstavba byla zahájena a dokončení je plánováno na konec roku 2025.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Lokalita nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 101
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Purpose : Sell
Price : 498.750 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Nová budova
Ribbon Modrý : 400 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;