Chorvatsko
Výhled na moře
Nová budova
Třetí linie od moře
765.450 

Nově postavené dva domy s bazénem jen 75 m od moře, Rogoznica, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_2038/78
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěStari Trogir 1C, 21222, Sevid na moru, Chorvatsko
Cena (€)765 450 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice4 pokoje (4+1)
Obyvatelná plocha (m2)130 m2
Počet ložnic4
Počet koupelen2
Počet poschodí1
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)65 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)570 m2
Celková plocha(m2)130 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Krb
Bazén
Blízko letiště
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_2038/78

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji dva rodinné domy, které se nacházejí společně s bazénem na jednom pozemku v blízkosti moře v Rogoznici v Chorvatsku.

Nemovitost se nachází na mírném svahu s neuvěřitelně atraktivním panoramatickým výhledem na moře. Jedná se o nově postavené dvojdomy, které byly postaveny teprve nedávno, v roce 2019. Vzdálenost od pláže je pouhých 75 m (třetí linie od moře). Domy byly poskládány tak, aby měl každý své soukromí. Nemovitost nabízí výjimečnou kombinaci vlastnictví s možností podnájmu nebo různých možností rozdělení či podnikání.

K prodeji jsou dva moderně řešené domy typu bungalov, které mají dvě samostatné bytové jednotky. Domy mají celkem 130 m2, 4 ložnice a 2 koupelny. Rozkládají se na jednom podlaží. Pozemek o rozloze 570 m2 nabízí svým majitelům jeden společný bazén s altánem, který poskytuje jedinečný nerušený výhled na moře.

První obytná jednotka se rozkládá na ploše 55m2 včetně kuchyně spojené s obývacím prostorem, dvou ložnic, koupelny a velké terasy. Druhá bytová jednotka o rozloze 75 m2 se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, dvou ložnic a terasy. Obě budovy byly postaveny v roce 2019 a jsou vybaveny kvalitními spotřebiči a materiály.

Vynikající prostor pro relaxaci poskytuje soukromý altán skrytý před zvědavými kolemjdoucími, jehož součástí je vířivka a odpočinková zóna. Nemovitost nabízí bohaté možnosti jako prestižní turistické ubytování v blízkosti všech klíčových objektů města. Navíc k němu patří čtyři parkovací místa.

Vzdálenost od města Trogir je přibližně 15 km a od letiště Split přibližně 20 km.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 130
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 765.450 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Nová budova
Ribbon Modrý : Třetí linie od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;