Chorvatsko
Nová budova
Skvělá poloha
300 m od pláže
175.404 

Nově postavené apartmány na ostrově Cres, 500 m od moře, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCC_2024/2025
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěMelin III 12, 51557, Cres, Chorvatsko
Cena (€)175 404 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceApartmán se 2 ložnicemi (2+kk)
Obyvatelná plocha (m2)45.69 m2
Počet ložnic1
Počet koupelen1
Počet poschodí3
Číslo podlaží1
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)45.69 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CC_2024/2025

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji nově postavené apartmány v krásném loaklitu na ostrově Cres v Chorvatsku.

Na ostrově Cres v městečku Cres v nově vznikající čtvrti jsou ve výstavbě apartmány, které jsou vzdáleny 500 m od moře. Jedná se o 3 obytné řadové budovy v oblasti Melin (5,6,7) se 3 podlažími. Na prodej jsou apartmány 2+kk a 3+kk. Spodní patro apartmánů má malou terasu, kde je možné umístit venkovní posezení a gril. Apartmány ve 2. a 3. patře mají pohodlný větší balkon. Z nich je výhled do okolí. V budově není výtah. Každý apartmán 2+kk má 1 parkovací místo a každý apartmán 3+kk má 2 parkovací místa.

Výstavbu provádí známá stavební firma přímo z Cresu, která již realizovala mnoho kvalitních místních projektů a staveb. Společnost je plátcem DPH, což umožňuje novým majitelům apartmánů neplatit státu 3% daň z nabytí nebo převodu nemovitosti. Výstavba bytových domů byla zahájena v roce 2024 a již probíhá, hrubá stavba má být dokončena ještě letos a „na klíč“ má být dokončena stavba v květnu nebo v polovině června 2025 (od poloviny června do poloviny září je v Chorvatsku stavební uzávěra kvůli dovolenkářům).

Ceny apartmánů jsou 3 839 €/m2 u apartmánů 2+kk a 3 632 €/m2 u apartmánů 3+kk. Kontaktujte nás a my vám zašleme půdorys a výběr apartmánů ve 3 budovách.

Platební plán:

Investor požaduje 30 % + 10 % z částky při podpisu Smlouvy o Smlouvě budoucí. Hlavní kupno-prodejní smlouva určuje kdy se doplatí zbývajících 50 % a to po splnění podmínek kolaudačního rozhodnutí a všech technických podmínek. Zbývající zůstatek ve výši 10 % bude uhrazen po schválení kolaudace a uzavření Dohody o užívání kondominia pro uvedenou budovu.

Státní daň ve výši 3 % z koupě nebo převodu nemovitosti se neplatí.

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost: velký obchod s potravinami Plodine, město Cres je vzdáleno 10 minut chůze, kde najdete mnoho restaurací, barů a obchodů, otevřený trh s čerstvými rybami. Pláž je vzdálena 7-10 minut chůze, 15 minut chůze je krásná pláž Kovačine. Celé městečko Cres připomíná spíše malé úhledné italské městečko u moře, voda v moři je velmi čistá, pláže jsou s jemným štěrkem vhodné pro rodiny s dětmi a velmi pěkně upravené. Podél moře vede promenáda. Ostrov není přeplněný a panuje zde skvělá atmosféra a pohoda, všude uvidíte cedule s nápisem „No stress on Cres“. V okolí je mnoho olivových hájů a borových lesů. Kromě rybolovu je ostrov známý také produkcí olivového oleje a zvláštním druhem ovcí. Celý ostrov nabízí skvělé podmínky pro cykloturistiku. Na ostrov se dostanete trajektem z ostrova Krk nebo z Istrie. Kontaktujte nás a my vám povíme více o nových apartmánech a okolí.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 45.69
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Purpose : Sell
Price : 175.404 

Private Fields

Ribbon Zelený : Nová budova
Ribbon Žltý : Skvělá poloha
Ribbon Modrý : 300 m od pláže

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;