Chorvatsko
Soukromý bazén
Nová budova
500 m od moře
577.500 

Nově postavený rodinný dům s bazénem, 500 m od moře, Vodice, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_2013/159
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěUl. Grgurev Ante Kukure 1, 22211, Vodice, Chorvatsko
Cena (€)577 500 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice4 pokoje (4+1)
Obyvatelná plocha (m2)164 m2
Počet ložnic3
Počet koupelen3
Počet poschodí2
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)164 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)629 m2
Celková plocha(m2)164 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_2013/159

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji novostavbu rodinného domu s bazénem ve Vodicích, pouhých 500 m od moře v Chorvatsku.

Dům se skládá ze suterénu a přízemí a střešní terasy.

Suterén (45 m2) je vhodný pro společenskou místnost nebo fitness / tělocvičnu se saunou. Jeho součástí je také koupelna. Prostor upraven pro malou kuchyňku a krb, takže suterén lze využít i jako obytný prostor.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, dále 3 ložnice a 2 koupelny. Každý pokoj je klimatizován a v celém přízemí je podlahové vytápění, což zajišťuje pohodlný pobyt v zimě i v létě. Celková plocha přízemí činí 164 m2.

Z obývacího pokoje je krytá terasa (20 m2) a na dvoře bazén (32 m2), který má celkovou plochu 630 m2. Parkoviště je určeno pro 4 auta, ale vzhledem k zahradě je možný větší počet parkovacích míst.

Při stavbě se dbalo také na to, aby bylo možné využívat střešní terasu o rozloze 110 m2, která je celá na slunci a má instalace pro letní kuchyni a vířivku.

Dům je v současné době ve fázi dokončování, takže budoucímu majiteli zbývá pouze vybrat si interiérové dekorace podle vlastního výběru. Při stavbě byly použity kvalitní materiály od výběru podlahového vytápění, dlažby až po klimatizaci.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 164
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 577.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Soukromý bazén
Ribbon Žltý : Nová budova
Ribbon Modrý : 500 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;