Chorvatsko
Výhled na moře
Nová budova
800 m od moře
759.200 

Nově postavený dům s výhledem na moře, 800 m od moře, Vrbnik, Krk

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_k-483
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěGospoja ul. 6, 51516, Vrbnik, Chorvatsko
Cena (€)759 200 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)139 m2
Počet ložnic4
Počet koupelen3
Počet poschodí2
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)69 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)710 m2
Celková plocha(m2)139 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovací místo
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CK_k-483

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji nový samostatně stojící nízkoenergetický panelový dům s velkou zahradou a krásným výhledem na moře.

Dům má celkovou obytnou plochu 139 m2 a skládá se z přízemí, kde se nachází vstupní chodba, komora, koupelna, ložnice, kuchyně s jídelnou a prostorný obývací pokoj se vstupem na krytou terasu a zahradu.

V prvním patře, které je propojeno vnitřním schodištěm, se nachází koupelna a tři ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu a přístup na krytou terasu s krásným výhledem na moře. Dům je kvalitně postaven a zařízen, má keramické podlahy a bambusové parkety, kvalitní sanitární keramiku a PVC truhlářství, klimatizaci ve všech místnostech, je plně zařízen a vybaven, má řádnou dokumentaci a je připraven k nastěhování. Na velké zahradě o rozloze 710 m2 jsou dvě parkovací místa a je zde možnost vybudování bazénu s plochou na opalování. Nachází se v klidné lokalitě u zeleně, jen 800 m od krásné pláže a veškeré potřebné občanské vybavenosti. Nemovitost byla postavena v roce 2022 a je ideální pro skutečnou letní dovolenou, ale i pro trvalé bydlení. Je také dobrou investiční příležitostí pro účely turistického pronájmu. Dům je napojen na městskou vodu a kanalizaci.

Ostrov Krk má vynikající polohu, protože je prvním a nejbližším ostrovem pro návštěvníky, kteří přijíždějí z evropské pevniny a hledají středomořskou atmosféru. Má krásné čisté moře, historii, léčivé bahno a nabízí také mnoho skvělých míst pro pěší turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk spojen s pevninou Krčským mostem o délce 1430 metrů. Výborná a rychlá dostupnost autem bez nutnosti cestovat trajektem.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s nákupem nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1% z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v celém procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Lokalita nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 139
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 759.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Nová budova
Ribbon Modrý : 800 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;