Chorvatsko
Panoramatický výhled na moře
Skvělá investiční nemovitost!
První linka na moři
1.260.000 

Menší butikový hotel v první linii u moře, 10 m od moře a pláže, Makarská riviéra, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_507/2015
Typ nemovitostiLuxusní nemovitost
Lokalita na mapěDubrovačka ul. 22, 21300, Makarska, Chorvatsko
Cena (€)1 260 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceAtypické
Obyvatelná plocha (m2)416 m2
Počet ložnic10
Počet koupelen10
Počet poschodí3
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůVily
Zastavěná plocha (m2)416 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)416 m2
Celková plocha(m2)416 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Lodžie
Terasa
Sklep
Parkovací místo
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_507/2015

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji malý rodinný hotel, který se nachází ve špičkové lokalitě – v první linii u moře, krásné pláže a oblíbeného turistického místa Makarské riviéry.

Tento krásný hotel provozuje jedna rodina, která se o něj stará již 50 let. Základy byly postaveny v roce 1960, hotel je pravidelně udržován a kromě války v Chorvatsku nikdy nepřestal fungovat.

Hotel má kapacitu pouze 34 osob, což umožňuje manažerovi mít osobní vztah s každým hostem. Za dobu existence hotelu se většina hostů vrací, protože jakmile si hotel a místo zamilujete, hledání další odpočinkové dovolené je u konce. Hotel byl v roce 2014 kompletně zrekonstruován, čímž získal svěží vzhled a splňuje standardy dnešních cestovatelů.

Hotel nabízí prostornou terasu před hotelem, která slouží jako kavárna. Terasa je celá zastřešená a stín jí poskytují borovice. Tyto borovice spolu s mořem šíří po celém objektu neuvěřitelně příjemnou vůni.

V horní části budovy je prostorná terasa o rozloze 40 m2 zcela zalitá slunečním světlem. Výhled z vrcholu je úžasný: sedíte přímo nad borovicemi a nad vrcholem borovic je nádherné moře, vidíte až na ostrov Hvar a po pravé straně máte na dosah ruky ostrov Brač.

Restaurace a bar se nacházejí v přízemí hotelu a pokračují na menší venkovní terasu. Restaurace má kapacitu 34 hostů uvnitř a 20 hostů venku. Tento prostor byl v roce 2014 kompletně zrekonstruován a je plně vybaven pro podávání snídaně formou bufetu a à la cart menu.

Pokoje jsou rovněž navrženy tak, aby byly propojeny dveřmi, a každý z nich má předem vymezený prostor pro mini kuchyňku, což nabízí možnost pronajmout si pokoje jako apartmá. Celkem je k dispozici 10 prostorných pokojů s kapacitou pro 28 hostů.

Prostorné a luxusní VIP apartmá ve třetím patře je tím nejlepším, co butikový hotel nabízí: má více než 100 m2, jeho součástí je sauna, krb, vířivka, balkon, satelitní TV, plně vybavená kuchyň, mini kuchyňka, 2 koupelny, má kapacitu 6 osob a průchod na terasu o rozloze 40 m2 v horní části budovy. V případě potřeby lze apartmán rozdělit na 2 plně vybavené apartmány uzamčením jedněch dveří.

Nejlepší místo pro investiční nemovitost!

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1% z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 416
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Luxusní nemovitost
Purpose : Sell
Price : 1.260.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Panoramatický výhled na moře
Ribbon Žltý : Skvělá investiční nemovitost!
Ribbon Modrý : První linka na moři

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;