Chorvatsko
Výhled na moře
400
216.320 

Kamenný dům v centru Omišalje, Krk, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_s-102
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěPut Dubca 50, 51511, Omišalj, Chorvatsko
Cena (€)216 320 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice1 ložnice
Obyvatelná plocha (m2)100 m2
Počet ložnic3
Počet koupelen2
Počet poschodí2
Umístění objektuSériové
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)33 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)46 m2
Celková plocha(m2)100 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Popis

Referenční číslo: CK_s-102

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji kamenný řadový dům v centru starého města Omišalj o celkové obytné ploše 100 m2. Skládá se ze samostatného suterénu, kde se nachází skladovací místnost, koupelna a jedna místnost, kterou lze využít k různým účelům. Ve zvýšeném prvním a druhém patře a v podkroví, které jsou propojeny vnitřním schodištěm, se nachází koupelna, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, tři ložnice a otevřená střešní sluneční terasa s krásným výhledem na moře a staré město. Na oploceném dvoře je zahrada, dvě terasy a gril. Tato nemovitost je skvělou příležitostí pro osobní bydlení, ale také jako investice za účelem turistiky nebo dlouhodobého pronájmu. Poloha domu je v těsné blízkosti všech zařízení a nedaleko moře a prvních pláží.

Řadový obytný dům o rozloze 100 m2 byl postaven v roce 1950 a naposledy rekonstruován v roce 1997. Jedná se o poslední roh řadového domu. V domě je městská voda, kanalizace, komín. K dispozici není žádné parkoviště, parkuje se na ulici. Dům má celkem 5 místností, 3 ložnice, 2 koupelny. Zahrada má výměru 46 m2. Nachází se 400 m od moře a prvních pláží.

Ostrov Krk má vynikající polohu, protože je prvním a nejbližším ostrovem pro návštěvníky, kteří přijíždějí z evropské pevniny a hledají středomořskou atmosféru. Má krásné čisté moře, historii, léčivé bahno a nabízí také mnoho skvělých míst pro pěší turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk spojen s pevninou Krčským mostem o délce 1430 metrů. Výborná a rychlá dostupnost autem bez nutnosti cestovat trajektem.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s nákupem nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1% z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Lokalita nemovitosti je pouze orientační.

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 100
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 216.320 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Modrý : 400

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;