Chorvatsko
50 m od moře
306.800 

Kamenný dům se započatou rekonstrukcí ve výjimečné lokalitě, Stara Baška, Krk

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_s-105
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapě147A, 51500, Stara Baška, Chorvatsko
Cena (€)306 800 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice4 pokoje (4+1)
Obyvatelná plocha (m2)140 m2
Počet ložnic2
Počet koupelen1
Počet poschodí2
Umístění objektuSériové
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)70 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)140 m2
Celková plocha(m2)140 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CK_s-105

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji řadový kamenný dům o rozloze 140 m2 určený k rekonstrukci pouhých 50 m od moře a krásných pláží, které mají spíše soukromý charakter. Rekonstrukce domu byla zahájena novými mezipatrovými deskami, novou střechou, novými tesařskými pracemi a příčkami a je vyvedena elektřina, přičemž vodovodní přípojka se ještě musí přeložit přes patra. V domě je septik. Dispozici domu tvoří čtyři podlaží, suterén se dvěma samostatnými obytnými místnostmi, zvýšené přízemí se vstupem na terasu a plánovaným obývacím pokojem a kuchyní, první patro se dvěma ložnicemi a koupelnou a vysoké podkroví jako další pokoj. Příjezd autem je možný až k samotnému domu, ale není k dispozici žádné parkovací místo. Parkovací místo lze zajistit prostřednictvím obce. Obec Stará Baška je poslední na ostrově Krk, vede zde silnice, která dále nepokračuje, takže je zde málo aut. Pláže využívají pouze rekreanti nebo majitelé. Pláže jsou spíše soukromé a je na nich málo lidí. Na konci vesnice je gril a restaurace. Okolí nabízí nejkrásnější pláže, které můžete na ostrově Krk zažít. Voda je křišťálově čistá a všude je klid a ticho. Místní rybáři sem denně jezdí prodávat své ulovené ryby. Toto místo je vhodné pro všechny, kteří hledají klid, ospalou mírumilovnou atmosféru, pohodu a průzračné moře.

Ostrov Krk má vynikající polohu, protože je prvním a nejbližším ostrovem pro návštěvníky přijíždějící z evropské pevniny a hledající středomořskou atmosféru. Má krásné čisté moře, historii, léčivé bahno a nabízí také mnoho skvělých míst pro pěší turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk spojen s pevninou Krčským mostem o délce 1430 metrů. Výborná a rychlá dostupnost autem bez nutnosti cestovat trajektem.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s nákupem nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1% z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 140
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 306.800 

Private Fields

Ribbon Modrý : 50 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;