Chorvatsko
Výhled na moře
Luxusní nemovitost
První linka na moři
871.500 

Dům v první linii u moře, přístup na pláž a ke kotvišti pro loď, Zadar, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_2018/244
Typ nemovitostiLuxusní nemovitost
Lokalita na mapěPut Krčeva 11, 23000, Zadar, Chorvatsko
Cena (€)871 500 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)156 m2
Počet ložnic5
Počet koupelen2
Počet poschodí2
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)78 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)677 m2
Celková plocha(m2)156 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Garáž
Parkovací místo
Krb
Biliardová místnost
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_2018/244

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji jedinečnou nemovitost, která se nachází v první linii moře s přístupem na pláž a s kotvištěm pro lodě v lokalitě Zadar.

Rekreační dům se nachází v atraktivní lokalitě u moře. Dům má celkovou obytnou plochu 156 m2 a je postaven na pozemku o rozloze 677 m2 a rozkládá se na dvou podlažích sestávajících ze dvou apartmánů s celkem pěti ložnicemi, dvěma koupelnami a dvěma kuchyněmi. Udržovaný a zachovalý se prodává společně s nábytkem, jak můžete vidět na fotografiích. K vytápění a chlazení se používá klimatizace. Na zahradě se nachází garáž, parkoviště pro několik aut a hřiště pro zábavu dětí.

Jedinečnost této nemovitosti spočívá v soukromém přístupu na upravenou betonovou pláž a v možnosti využití kotviště pro lodě. Tato malá oáza je ideální pro milovníky atrakcí a zábavy na moři. Terasa přímo nad mořem jen rozšiřuje možnosti dalšího využití této nemovitosti. Tento prostor vytváří idylické a relaxační prostředí pro společenské setkávání, zejména v létě. Díky své poloze, v první linii u moře, nabízí tato nemovitost vynikající příležitost k využití pro turistické pronájmy a je také ideální pro roční dovolenou a únik z městského ruchu s návratem k moři a přírodě.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační. Rádi vám najdeme nemovitost přímo na míru vašim potřebám.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 156
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Luxusní nemovitost
Purpose : Sell
Price : 871.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Luxusní nemovitost
Ribbon Modrý : První linka na moři

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;