Chorvatsko
Znížená cena
Panoramatický výhled na moře
Skvělá cena!
70 m od moře
399.000 

Dům s panoramatickým výhledem na moře, 70 m od moře a pláže v Ražanj, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiBR_2031/73
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapě49A, 22202, Ražanj, Chorvatsko
Cena (€)399 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)230 m2
Počet ložnic9
Počet koupelen4
Počet poschodí3
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)76 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)420 m2
Celková plocha(m2)230 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Sklep
Parkovací místo
Blízko pláže
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: BR_2031/73

Cena snížena z 490.000 € na 399.000 € (cena včetně realitní provize a právních poplatků) !!!

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji dům ve fantastické lokalitě, v blízkosti moře v oblíbené rezidenční oblasti Ražanj, která se nachází nedaleko Rogoznice. Na prodej je apartmánový dům s výhledem na moře, který se nachází pouhých 70 m od moře a pláží. Rodinný dům má 9 ložnic a 4 koupelny, rozkládá se na 3 podlažích. Celková obytná plocha domu je 230 m2, pozemek má 420 m2. Zahrada je dostatečně velká a prostorná a poskytuje možnost instalace bazénu.

Z domu vedou dvě přístupové cesty k moři. Nachází se v klidné oblasti, kde pláž navštěvují pouze místní obyvatelé a rekreanti. Menší pláže nabízejí dostatečné soukromí. Mořská voda je zde křišťálově čistá. Dům je obklopen středomořskou vegetací a krásným otevřeným výhledem na moře a nabízí skvělou relaxaci a odpočinek od náhody všedního dne. Nemovitost je dostatečně velká pro velkou rodinu, přátele a je také skvělá pro turistické pronájmy. Každé patro nabízí samostatné vchody do jednotlivých apartmánů na každém patře. Parkovací místo je dostatečně velké pro 3-4 auta. Nemovitost má městskou vodu a septik.

Dispozice: nemovitost se skládá ze 3 podlaží. Přízemí tvoří garsoniéra sestávající z koupelny, kuchyně a jednoho pokoje se vstupem na velkou terasu. V prvním patře se nacházejí 2 apartmány. První apartmán je plně zařízený a skládá se ze dvou ložnic, kuchyně, jídelny, koupelny a obývacího pokoje se vstupem na terasu. Druhý apartmán se skládá ze 3 ložnic, kuchyně, obývacího pokoje a koupelny, komory a není zcela dokončen, proto vyžaduje malou investici. Ve třetím patře se nachází nejlepší a největší apartmán, který se skládá ze 3 ložnic, koupelny, obývacího pokoje, jídelny a kuchyně a je zde krásná velká terasa s otevřeným panoramatickým výhledem na moře.

V blízkosti domu se nachází obchod s potravinami a restaurace s tradiční dalmatskou kuchyní. Dům je vybaven klimatizací a 4 parkovacími místy před domem. Dům se prodává s nábytkem, jak můžete vidět na fotografiích. Dům je ideální pro dovolenou a pronájem pro turistické účely.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 230
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 399.000 

Private Fields

Ribbon Červený : Znížená cena
Ribbon Zelený : Panoramatický výhled na moře
Ribbon Žltý : Skvělá cena!
Ribbon Modrý : 70 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;