Chorvatsko
Výhled na moře
100 m od moře
494.000 

Dům s bazénem a výhledem na moře, jen 100 m od moře, Soline, Krk, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_k-256
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapě79A, 51511, Soline, Chorvatsko
Cena (€)494 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice4 pokoje (4+1)
Obyvatelná plocha (m2)110 m2
Počet ložnic3
Počet koupelen1
Počet poschodí1
Umístění objektuSériové
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)50 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)150 m2
Celková plocha(m2)110 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CK_k-256

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji polovinu domu s bazénem a výhledem na moře ve výborné lokalitě Soline jen 100 m od moře na ostrově Krk v Chorvatsku. Na ostrov vede most.

Oblast Soline je známá také výskytem léčivého bahna, vhodného k léčbě kožních onemocnění, ekzémů, lupénky a artritidy. Soline dostalo své jméno podle těžby mořské soli, která zde v minulosti probíhala. Na prodej je dvojdomek ve výborné lokalitě, jen 100 m od krásné a vyhledávané pláže. Dům se rozkládá na obytné ploše 110 m2 rozložené do dvou podlaží. V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice a toaleta. V prvním patře jsou dvě ložnice, koupelna, kuchyňský kout, obývací pokoj a terasa, ze které je krásný výhled na moře. V upravené zahradě se nachází bazén, prostor na opalování, letní kuchyně s grilem a několik parkovacích míst, z nichž dvě patří k výše uvedené nemovitosti. K nemovitosti je k dispozici kompletní a správná dokumentace. Příležitost pro každého, kdo chce investovat a mít příjem z cestovního ruchu!

Ostrov Krk má vynikající polohu, protože je prvním a nejbližším ostrovem pro návštěvníky, kteří přijíždějí z evropské pevniny a hledají středomořskou atmosféru. Má krásné čisté moře, historii, léčivé bahno a nabízí také mnoho skvělých míst pro turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk spojen s pevninou Krčským mostem o délce 1430 metrů. Výborná a rychlá dostupnost autem bez nutnosti cestovat trajektem.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s nákupem nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1% z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 110
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 494.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Modrý : 100 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;