Chorvatsko
Výhled na moře
Vhodné k pronájmu
420 m od moře
1.340.850 

Apartmánový dům k pronájmu na Makarské riviéře, 420 m od moře, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_2037/47
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěMarineta ul. 13, 21300, Makarska, Chorvatsko
Cena (€)1 340 850 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)690 m2
Počet ložnic13
Počet koupelen13
Počet poschodí3
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)250 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)788 m2
Celková plocha(m2)690 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Sklep
Garáž
Parkovací místo
Krb
Blízko pláže
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: CB_2037/47

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji bytový dům, který byl v roce 2019 zrekonstruován. Apartmánový dům má až 13 ložnic a 13 koupelen. Navíc je zde možnost výstavby dalších bytů na pozemku. Ideální příležitost pro ty, kteří v tom vidí investici do cestovního ruchu.

V ceně je zahrnut pozemek, na kterém je možné postavit další budovu s 8 apartmány a zvýšit tak ubytovací kapacitu a rozšířit nabídku.

Celková plocha budovy a pozemku je 788 m2, přičemž samotný dům má rozlohu 244 m2. Budova apartmánového domu se skládá z 690 m2 celkové obytné plochy, má krásný výhled na moře, 8 parkovacích míst a jednu garáž. V roce 2019 prošla rekonstrukcí.

Přízemí domu tvoří 2 apartmány, každý o rozloze 90 m2. První apartmán se skládá z obývacího pokoje, jídelny, dvou ložnic a dvou koupelen. Druhý apartmán se skládá ze tří ložnic, jídelny, malého sklípku o velikosti 7 m2, koupelny a terasy. Oba byty jsou v dobrém stavu.

První patro tvoří velký apartmán o celkové obytné ploše 80 m2 a skládá se ze dvou koupelen, dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně a balkonu s nádherným výhledem na moře. V prvním patře se dále nacházejí 4 studia o celkové obytné ploše 128 m2 a terasa.
Ve druhém patře se nachází velký apartmán o celkové ploše 138 m2. Skládá se ze 3 ložnic, 3 koupelen, jednoho WC, velkého obývacího pokoje, kuchyně a velké terasy. Na střeše nemovitosti se nachází terasa o rozloze 80 m2, na které je možnost instalace bazénu nebo vířivky.

Každá jednotka je vybavena klimatizací.
Ve dvoře se nachází parkoviště pro všech 8 ubytovacích jednotek, společný gril a zahrada. Jak již bylo zmíněno, spolu s nemovitostí se prodává také pozemek pro výstavbu budovy 8 apartmánů, každý o rozloze cca 55 m2. Ideální příležitost pro ty, kteří hledají investici v podobě cestovního ruchu.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s nákupem nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v celém procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 690
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 1.340.850 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Vhodné k pronájmu
Ribbon Modrý : 420 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;