Chorvatsko
Výhled na moře
Vhodné k pronájmu
150 m od moře
892.500 

Apartmánový dům, 150 m od moře, ostrov Brač, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_2031/51
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěUz Garmu 5, 21420, Bol, Chorvatsko
Cena (€)892 500 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)400 m2
Počet ložnic11
Počet koupelen8
Počet poschodí3
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)200 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)360 m2
Celková plocha(m2)400 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Sklep
Parkovací místo
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_2031/51

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji apartmánový dům, který se nachází na ostrově Brač v malém středomořském městečku. Nemovitost má celkem až 11 ložnic a 8 koupelen. Dům se nachází 150 m od pláže s otevřeným výhledem na moře, obytnou plochou 400 m2 a zahradou 360 m2.

Dům se skládá z přízemí a 2 podlaží. Přízemí tvoří dva apartmány se samostatným vchodem. První apartmán se skládá ze 2 ložnic, 1 koupelny, 1 WC, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje s terasou. 2 apartmán se skládá ze 2 ložnic, 2 koupelen, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje a 2 teras.

1. patro se skládá ze 2 apartmánů, z nichž první se skládá ze 2 ložnic, koupelny, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje a terasy s výhledem na moře. Druhý apartmán se skládá ze 3 ložnic, 2 koupelen, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje se 2 terasami s výhledem na moře.

Druhé patro tvoří jeden apartmán se 2 ložnicemi, 2 koupelnami, kuchyní s obývacím pokojem a 4 terasami s krásným otevřeným výhledem na moře. Dům je vybaven klimatizací, grilem, venkovním parkovištěm, prádelnou, solárním ohřevem vody. Dvůr nabízí možnost zřízení bazénu.

V bezprostřední blízkosti se nachází krásná pláž s kavárnami, restauracemi, obchody a dalším zázemím potřebným pro příjemnou dovolenou nebo život po celý rok.

Nemovitost má dobře zavedené podnikání v oblasti pronájmu pro turistické účely.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 400
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 892.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Vhodné k pronájmu
Ribbon Modrý : 150 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;