Chorvatsko
Výhled na moře
Vyhledávaná prázdninová lokalita
55 m od moře
194.250 

Apartmán 3+kk s krásným výhledem na moře, 55 m od moře, Milna, Brač, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiBR_2016/609
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěVela, Biljaka 2, 21405, Milna, Chorvatsko
Cena (€)194 250 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceApartmán se třemi ložnicemi (3+kk)
Obyvatelná plocha (m2)64 m2
Počet ložnic2
Počet koupelen2
Počet poschodí2
Číslo podlaží2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)64 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Parkovací místo
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: BR_2016/609

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji apartmán s výhledem na moře, bazénem v top lokalitě a s parkováním pouze 55 m od moře.

Objevte kouzlo Středomoří v tomto kouzelném apartmánu, který se nachází v obci Milna na západní straně ostrova Brač, ve známém turistickém letovisku.

K prodeji je apartmán za velmi atraktivní cenu o celkové obytné ploše 64 m² (53 m2 byt a 11 m2 balkon) . Apartmán má 2 ložnice a 2 koupelny. Nachází se pouhých 55 m od moře. Dispozice, apartmán zahrnuje prostorný pokoj, moderní kuchyň, pohodlný obývací pokoj, funkční koupelnu, chodbu a krásnou galerii navrženou jako hlavní ložnice a velký balkon 11 m2 s krásným výhledem na moře.

Tento apartmán, který nebyl nikdy pronajímán k turistickým účelům, nabízí domácí atmosféru a je dobře udržovaný.

Kuchyňská linka byla nedávno vyměněna, stejně jako všechny spotřebiče a vybavení bytu.
Nachází se ve druhém patře řadového domu s pouze čtyřmi apartmány, se zajištěným parkovacím místem.

Nájemníci mohou využívat bazén v rámci turistického resortu, který poskytuje přidanou hodnotu pro relaxaci a zábavu.
Tento klidný kout nabízí ideální podmínky pro bezstarostnou dovolenou a centrum města s veškerou potřebnou občanskou vybaveností je v pěší vzdálenosti od apartmánu.
Ideální volba v této části ostrova pro kupující, kteří hledají klidnou a pohodovou dovolenou nebo se chtějí zaměřit na pronájem turistických objektů. Lokalita nabízí krásné pláže a čisté moře.

Milna, turistická destinace a přístav na ostrově Brač, leží 20 km jihozápadně od Supetaru, přístavu trajektů, které spojují Split s Bračem. Protože je záliv Milna nejbezpečnějším a nejlepším přístavem na ostrově, byl v zálivu vybudován přístav s 200 kotvišti. Osada vznikla v 16. století, kdy se zde šlechtická rodina rozhodla postavit pevnost a kostel. Kromě krásné architektury a středomořské atmosféry je Milna známá také několika zátokami s písečnými a oblázkovými plážemi, jako jsou Pasikova, Lučice, Maslinova a Osibova, které jsou ideální pro rodiny s malými dětmi.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s nákupem nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 64
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Purpose : Sell
Price : 194.250 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Vyhledávaná prázdninová lokalita
Ribbon Modrý : 55 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;