Slnečné pobrežie

Slunečné Pobřeží patří mezi nejoblíbenější prázdninová letoviska, kde si užijete skvělý relax a nádherné západy slunce.

Slunečné pobřeží leží na pobřeží Černého moře v blízkosti starobylého městečka Nesebar, které je zapsáno v kulturním dědictví UNESCO.

Od mezinárodního letiště Burgas je vzdáleno jen 30 km a od letiště ve Varně necelých 100km. Díky nízkonákladovým leteckým společnostem Ryanair a Wizzair a jejich pravidelným linkám je jeho dostupnost cenově velmi výhodná a pohodlná.

Mezi letištěm a letoviskem Slunečné pobřeží je velmi jednoduché a rychlé dopravní spojení autobusem, taxíkem, případně můžete využít transfer samotného hotelu ve kterém jste ubytováni.

Slunečné pobřeží si už léta udržuje pozici největšího a nejoblíbenějšího plážového letoviska v Bulharsku, kde každoročně během léta míří turisté z celé Evropy. Letovisko se nachází v malebném a ekologicky čistém zálivu, které se pyšní modrou vlajkou, která je symbolem čistoty moře. Široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou ideálním dovolenkovým místem pro rodiny s dětmi a starší lidi, ale nejen oni si zde přijdou na své. Tisíce mladých lidí z celého světa každoročně rádi zavítají na oblíbenou pláž Cacao Beach, která je známá svým nočním životem diskoték a barů.

Výborná kuchyně bohatá na mořské speciality a středomořské chutě je cenově velmi přijatelná. Určitě oceníte si vychutnávat vaše skvělé jídlo a nádherné západy slunce se sklenicí chlazeného piva či místního vína ve stylových restauracích či barech.

Turistická sezóna zde trvá od května do října. Během léta se teploty moře pohybují kolem 26 – 28 °C. Široké a jemné písečné pláže mají délku až kolem 6 km.

Procházky jako stvořené pro nové objevování naleznete v historickém městečku Nesebar, klidnější pláže a nádherné resorty vás okouzlí v blízkém letovisku Sveti Vlas a Elenite.

Procházky jako stvořené pro nové objevování naleznete v historickém městečku Nesebar, klidnější pláže a nádherné resorty vás okouzlí v blízkém letovisku Sveti Vlas a Elenite.

 

Vítejte na Slunečném pobřeží, užívejte si a relaxujte!

top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;