Slunečné pobřeží

Podívejte se na obrázek.

Slunečná pláž je jedním z nejoblíbenějších rekreačních středisek, kde si můžete užít skvělý odpočinek a nádherné západy slunce …

Slunečná pláž se nachází na pobřeží Černého moře nedaleko starobylého města Nesebar, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Je vzdálena pouhých 30 km od mezinárodního letiště Burgas a necelých 100 km od letiště Varna. Díky nízkonákladovým leteckým společnostem Ryanair a Wizzair a jejich pravidelným letům je jeho dostupnost velmi výhodná a cenově příznivá.

Mezi letištěm a letoviskem Slunečné pobřeží je velmi snadné a rychlé dopravní spojení autobusem, taxíkem nebo můžete využít transferové služby hotelu, ve kterém jste ubytováni.

Slunečné pobřeží si již léta udržuje pozici největšího a nejoblíbenějšího plážového letoviska v Bulharsku, kam každoročně během léta míří turisté z celé Evropy. Letovisko se nachází v malebné a ekologicky čisté zátoce, která se pyšní modrou vlajkou, jež je symbolem čistoty moře. Široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou ideálním místem pro dovolenou rodin s dětmi a starších lidí, ale nejen ti si zde přijdou na své. Tisíce mladých lidí z celého světa každoročně rády navštěvují oblíbenou pláž Cacao, která je proslulá svým nočním životem plným diskoték a barů.

[/et_pb_row column_structure="1_2,1_2" _builder_version="4.9.10" _module_preset="default" global_colors_info="{}"]
[/et_pb_image src="https://relaxproperties.sk/wp-content/uploads/2021/08/from-view-beach-sveti-vlas-with-sunbeds.jpg" title_text="z-pohledu-na-pláž-sunny-vlas-s-lehátky" show_in_lightbox="on" _builder_version="4.9.10" _module_preset="default" global_colors_info="{}"][/et_pb_image]
[/et_pb_row][/et_pb_row]

Vynikající kuchyně bohatá na mořské speciality a středomořské chutě je cenově velmi dostupná. Skvělé jídlo a nádherné západy slunce si jistě vychutnáte se sklenkou vychlazeného piva nebo místního vína ve stylových restauracích nebo barech.

Turistická sezóna zde trvá od května do října. V létě se teplota moře pohybuje kolem 26-28 °C. Široké pláže s jemným pískem jsou dlouhé až kolem 6 km.

Příležitosti k procházkám za poznáním najdete v historickém městě Nesebar, zatímco klidnější pláže a krásná letoviska vás okouzlí v nedalekých letoviscích Sveti Vlas a Elenite.

A když vás z tolika procházek budou bolet nohy – můžete využít dobré autobusové spojení nebo malý turistický vláček či vodní taxi a nechat se unášet prázdninovou atmosférou.

 

Vítejte na Slunečném pobřeží, užívejte si a relaxujte!

.

top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;