Na vrcholu kopce nad letoviskem Slunečné pobřeží se nachází opravdový gurmánský skvost – restaurace s názvem Khan’s Tent (Chánův stan) .

Místní obyvatelé toto místo na vrcholu kopce s neuvěřitelným výhledem na Slunečné pobřeží, Sveti Vlas a Nesebar nazývají Hanska Shatra. Nachází se na místě, kde se utábořil středověký chán Krum, aby oblehl Nesebar. Připomínka bulharské historie a dědictví vás zve na tuto cestu s místními obyvateli, kde vás čeká nezapomenutelný zážitek z místní kuchyně a zábavy, jak to uměl jen on – velký chán Krum.

Restaurace Chánův stan je mezi turisty nejnavštěvovanější atrakcí především jako místo zábavy, místo mistrovských děl kulinářského umění. Design restaurace se snaží připomínat tvar a velikost bulharských chánů. Z jejích rozlehlých teras si můžete vychutnat nádherný výhled do zeleně a na letoviska Slunečné pobřeží, Nesebar a Svatý Vlas. Toto jedinečné místo vám může nabídnout skvělou zábavu pro vás i vaše přátele, kterou vám zpříjemní hudba, místní speciality a různá zábavná představení. Zažijete zde různé tance, akrobatická vystoupení a triky. Chánův stan je otevřen každý den od 9.00 hodin. Od rána do večera 24.00 hod. Můžete se tam dostat taxíkem nebo autobusem. Místo a stůl si musíte předem rezervovat.

Toto místo nabízí nádherný výhled ve dne i v noci. Uvnitř budovy si můžete prohlédnout zvláštní Trůnní sál s nápisy, které zobrazují tradice, způsob života a historii starých Bulharů. Číšníci v restauraci se snaží napodobit staré časy, a proto mají téměř všichni číšníci dlouhé vousy a snaží se vypadat jako původní Bulhaři, kteří vypadali stejně. V dolní části restaurace se nachází Piano bar a pro ty, kteří mají rádi krásný výhled, je zde velká terasa s výhledem na moře a hory.

Při své příští návštěvě Slunečního pobřeží navštivte tuto jedinečnou restauraci a užijte si skvělou večeři, zábavu a nezapomenutelné chvíle společně s rodinou a přáteli.

 

Podívejte se na výhled, jak jsme ho zažili my:

https://www.youtube.com/watch?v=CiRXovPN9eU

Zdroje informací o restauraci Khan’s Tent jsme převzali z oficiálních webových stránek zde:.

https://hanska-shatra.com/

top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;