Chorvatsko
Výhled na moře
150 m od moře
988.000 

Velký dům s výhledem na moře, 150 m od moře, Malinska-Dubasnica, ostrov Krk, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_372
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěUl. Kralja Tomislava 17, 51511, Malinska, Chorvatsko
Cena (€)988 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)295 m2
Počet ložnic8
Počet koupelen6
Počet poschodí3
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)180 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)461 m2
Celková plocha(m2)295 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovací místo
Krb
Blízko pláže
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: CK_372

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji prostorný dům ve výborné lokalitě Malinska-Dubasnica na ostrově Krk, jen 150 m od moře a krásných pláží.

K prodeji je samostatně stojící dům s upravenou zahradou, který se nachází na výborném místě v blízkosti moře a pláže. Celková obytná plocha domu 250 m2 je rozdělena na suterén, přízemí, první patro a podkroví. Celkem má dům 12 místností, z toho 8 ložnic, 6 koupelen, 1 samostatné WC, Dům je rozložen do 3 podlaží.

V suterénu domu se nachází pomocný prostor ve funkci skladu a koupelny. V přízemí jsou dva byty, jedna garsoniéra s koupelnou a byt se dvěma ložnicemi, kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem a dvěma koupelnami. Apartmány mají terasu s otevřeným výhledem na moře. V prvním patře se nachází apartmán, který se rozprostírá přes celé patro, se dvěma ložnicemi, předsíní, koupelnou, kuchyní s obývacím pokojem a dvěma terasami. V podkroví se nachází další bytová jednotka rovněž se dvěma ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a dvěma terasami s otevřeným výhledem na moře.

Na zahradě o rozloze 461 m2 se nacházejí čtyři parkovací místa, gril, upravená zahrada a zahradní domek. Prodává se zařízený, klimatizovaný a připravený k nastěhování. Dům má ústřední topení v patře a v podkroví a solární panely pro ohřev vody. Nachází se ve výborné lokalitě pouhých 150 metrů od pláže a je skvělou investicí pro vlastní využití nebo turistický pronájem.

Uvedená cena nemovitosti je včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku.

Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře.

Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele.

Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 295
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 988.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Modrý : 150 m od moře

Lokalita

Malinska a dvacet okolních vesnic, které jsou součástí obce Malinska-Dubašnica, mají bohaté náboženské dědictví. Vzhledem k mírně svažitému terénu a četným menším osadám lze hovořit o jedinečné Malinské riviéře, neboť zalesněné pobřeží se nekonečně klikatí a je obýváno lidmi, kteří se dnes živí výhradně cestovním ruchem. Malinska získala na významu v 18. století, kdy zde byl vybudován přístav, který se stal jedním z nejdůležitějších exportních přístavů na ostrově. Po objevení přírodních krás tohoto místa se zjistilo, že Malinska má podmínky pro rozvoj léčebné turistiky. Proto Malinskou v roce 1885 navštívil rakouský korunní princ Rudolf. Jeho návštěva měla tak silný propagační dopad, že na počátku 20. století vídeňský tisk díky četným návštěvníkům z monarchie nazval Malinskou perlou Kvarnerských ostrovů. Podél celé Malinské riviéry se nacházejí pláže a zátoky, kde můžete prožít příjemné chvíle strávené u moře.


Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;