Chorvatsko
2,5 km od moře
Skvělá lokalita
453.200 

Velký 7 ložnicový dům s pozemkem, výhledem na moře, bazénem a parkováním, 2,5km od moře, Primošten, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitosti C_4182
Místo: Primošten
Typ nemovitosti: dům/villa
Cena 453.200 €
Dům obytná plocha: 300 m2
Velikost pozemku: 615 m2
Dispozice: 7 ložnic, 6 koupelen
Vzdálenost od moře: 2,5km
Orientace na západ
Elektřina
Voda z vodovodu
Telefon / Internet
Přístup autem
Septik
Vzdálenost od centra města Primošten: 3,7 km
Vzdálenost od letiště 41 km

Klíčové vlastnosti nemovitosti:
Bazén
Zahrada
Venkovní stolování
Panoramatický výhled na moře
Samostatně stojící dům

Popis:
RK Relax properties vám nabízí k prodeji tento samostatně stojící velký dům s pozemkem, bazénem a prostorem pro parkování v tiché lokalitě Primoštenu.
Nemovitost sestává ze suterénní části, která slouží ke skladování, přízemí a prvního a druhého patra. Nachází se na pozemku o výměře 615 m2 a dům má až 300 m2 obytné plochy.
Jedná se o velký dům, který disponuje 7 ložnicemi a 6 koupelnami. Je zde i dostatek parkovacích míst a bazén. Z nemovitosti se naskýtá výhled na moře. Město Primošten je vzdáleno necelé 4km. Na pozemku naleznete prostor, kde jsou pěstovány bylinky, jedna část slouží jako plocha na opalování u bazénu. Před domem je nekryté parkoviště pro 3 auta.
Dům potřebuje modernizaci, aby naplnil svůj velký potenciál.
Vzhledem k velikosti a poloze je tato nemovitost ideální pro někoho, kdo se chce věnovat pronájmu cestovního ruchu na fantastickém místě, jakým je Primošten.

Více o Primoštenu
Primošten patří mezi nejoblíbenější a nejvíce vyhledávané destinace v Chorvatsku. Je vzdálen 45 minut jízdy severně od Splitu, letiště a Trogiru. Pro mnoho lidí s mladými rodinami je to vyhledávaná destinace pro dovolenou. Je to snad nejkrásnější z vesnic podél tohoto pobřeží a stále si zachovává nadčasový středomořský vzduch s pomalým tempem života a úzkými uličkami. Těm, kteří si zamilovali tuto oblast, není třeba představovat krásu pláži a čistotu moře. Množství lidí už dávno našlo zde svůj ráj a opětovně se zde vracejí.
Při pobytu v městečku Primošten se snadno dostanete i do jednoho z nejkrásnějších národních parků Krka. Lidé, kteří si koupili nemovitost v Primoštenu, zjistili, že právě zde našli klid a tiché kouzlo spojené s touto lokalitou.
V samotném Primoštenu je na prodej velmi málo prázdninových apartmánů a vil, což si drží svou cenu nesmírně nemovitosti vysoko.
Zlatý květ Evropy, nejvyšší evropské ocenění v oblasti cestovního ruchu, získalo toto městečko Primošten, které se nachází nedaleko krásného historického Šibeniku. O to víc, co se zde dá objevovat.

Podrobnosti

Krajina : Chorvatsko
Lokalita : Pri mori
Area of Chorvatsko : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 300
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Dům / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 453.200 

Private Fields

ribbon_text : Chorvatsko
Ribbon Zelený : 2,5 km od moře
Ribbon Žltý : Skvělá lokalita
Relaxproperties
MMCEPI 2023