Chorvatsko
Kompletní rekonstrukce
2000 m od moře
291.200 

Unikátní renovovaný kamenný dům, 2000 m od moře, Šilo, ostrov Krk, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_s87
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěKostrij 47, 51515, Šilo, Chorvatsko
Cena (€)291 200 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceAtypické
Obyvatelná plocha (m2)135 m2
Počet ložnic1
Počet koupelen1
Počet poschodí1
Umístění objektuSériové
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)80 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)135 m2
Celková plocha(m2)135 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Sklep
Parkovací místo
Popis

Referenční číslo: CK_s87

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji jedinečný renovovaný kamenný dům, který dýchá minulostí, 2000 m od moře v obci Šilo, Dobrinj na ostrově Krk v Chorvatsku.

Ostrov Krk má vynikající polohu, neboť je prvním a nejbližším ostrovem pro návštěvníky přijíždějící z evropské pevniny, kteří hledají středomořskou atmosféru. Má krásné čisté moře, historii, léčivé bahno a nabízí také mnoho skvělých míst pro pěší turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk spojen s pevninou Krčským mostem o délce 1430 metrů. Výborná a rychlá dostupnost autem.

K prodeji v oblasti Šilo je jedinečný kamenný dům původně z roku 1890, který byl v roce 2015 kompletně zrekonstruován a přizpůsoben dnešním potřebám při zachování tradičních prvků, aby byla zachována autenticita nemovitosti. Jedná se o dům, který se nachází v zástavbě (dvojdomek).

Dům má rozlohu 135 m2 a skládá se z přízemí a prvního patra. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s unikátním nábytkem a starožitnými detaily z minulého století, z této místnosti se vychází na malou terasu, vedle které se nachází sklad, který lze zařídit jako další místnost nebo toaletu.

Venkovní kamenné schody vedou do prvního patra, kde se nachází kuchyně s jídelnou, jedna ložnice a koupelna. Z kuchyně lze také vyjít na terasu, která poskytuje naprosté soukromí a je zde také malý prostor pro grilování. K domu patří dvě parkovací místa v krásně upravené zahradě. Nemovitost je vyzdobena mnoha uměleckými díly a starožitnými ručně vyráběnými detaily. Nachází se v klidné lokalitě obklopené rodinnými domy. Vzdálenost od moře a pláže je 2000 metrů. Nemovitost má městskou vodu a septik.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 135
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 291.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Kompletní rekonstrukce
Ribbon Modrý : 2000 m od moře

Lokalita

Půvabná obec Dobrinj se nachází v severní části vnitrozemí ostrova Krk. Obec Dobrinj je stupňovitý kopec s pěkným výhledem na východní pobřeží ostrova (záliv Soline – Klimno) a protější pevninu. Je navštěvována jako turistický cíl z nedalekých letovisek (Šilo, Malinska, Njivice). Zátoka Soline nabízí příjemné koupání na mělkých plážích s léčivým pískem a bahnem. Severně od zátoky Soline, nedaleko obce Rudine, se nachází krápníková jeskyně Biserujka.


Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;