Chorvatsko
Výhled na moře
Jedinečná nemovitost!
První linka na moři
1.417.500 

Jedinečná vila v první linii u moře, 5 m od mořského ostrova Pag, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_2021/354
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěUl. Ivana Mažuranića 30, 23250, Pag, Chorvatsko
Cena (€)1 417 500 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice4 pokoje (4+1)
Obyvatelná plocha (m2)160 m2
Počet ložnic3
Počet koupelen2
Počet poschodí1
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůVily
Zastavěná plocha (m2)160 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)2200 m2
Celková plocha(m2)160 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_2021/354

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji jedinečnou nemovitost, zajímavou designovou vilu v první linii u moře s velkým pozemkem a přístupem přímo do moře v lokalitě ostrova Pag u města Zadar v Chorvatsku.

Jedná se o skutečnou raritu na trhu, která se vyskytuje jen zřídka.

Na prodej je samotný dům, který se nachází v první linii moře pouhých 5 metrů od moře na velkém pozemku o rozloze 2200 m2, v lokalitě, která zaručuje klid a soukromí. Už jen samotný pozemek v první linii moře má nesmírnou hodnotu.

Přízemí, má obytnou plochu 100 m2, se skládá ze tří ložnic a obývacího pokoje. Kromě hlavní budovy jsou zde dvě vedlejší budovy o rozloze 43m2 a 21m2.

K nemovitosti patří také garáž, bazén a letní kuchyně s výhledem na moře.

Dvůr je velký, hustě osázený různými středomořskými rostlinami, které chrání před letním horkem. Zahrada má velké množství zákoutí pro relaxaci, meditaci a rodinná setkání. Ze zahrady se dá jít přímo na pláž, kde je velké kotviště pro loď. Vzhledem k rozložení pozemku je přístup na pláž defacto možný pouze z tohoto objektu, což je velká výhoda, protože díky tomu mohou pláž využívat pouze majitelé objektu. Nemovitost by potřebovala trochu osvěžit a zrenovovat, aby se její hodnota ještě zvýšila.

Výborná mikro a makro poloha nemovitosti, v blízkosti veškerá občanská vybavenost, obchody a restaurace. Také blízko k pevnině nebo mostu, který spojuje ostrov Pag s pevninou. Zadar a jeho letiště nebo dálniční spojení jsou vzdáleny 45 minut jízdy.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s nákupem nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 160
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 1.417.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Jedinečná nemovitost!
Ribbon Modrý : První linka na moři

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;