Chorvatsko
Výhled na moře
Oblíbené místo
200 m od moře
180.440 

Studio apartmán v kamenném domě s výhledem na moře, Punat, ostrov Krk, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_a864
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěUl. Ivana Gorana Kovačića 65, 51521, Punat, Chorvatsko
Cena (€)180 440 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceStudiový apartmán (garsonka)
Obyvatelná plocha (m2)40 m2
Počet ložnic1
Počet koupelen1
Počet poschodí2
Číslo podlaží1
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)40 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CK_a864

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji velmi pěkné útulné studio s terasou, které se nachází 200 m od moře v Punatu na ostrově Krk v Chorvatsku.

Ostrov Krk má vynikající polohu, neboť je prvním a nejbližším ostrovem pro návštěvníky přijíždějící z evropské pevniny, kteří hledají středomořskou atmosféru. Má krásné čisté moře, historii, léčivé bahno a nabízí také mnoho skvělých míst pro pěší turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk spojen s pevninou Krčským mostem o délce 1430 metrů. Výborná a rychlá dostupnost autem.

Na prodej je okouzlující, plně zařízené menší studio, které se nachází na skvělém místě v blízkosti moře. Apartmán se nachází v prvním patře apartmánového domu a má rozlohu 40 m2. Skládá se z koupelny a prostoru, který spojuje kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na krytou terasu s krásným výhledem na moře. Nachází se na výborném místě v blízkosti centra obce a pouhých 200 m od moře. Je to skvělá příležitost jak jako vlastní letní sídlo v blízkosti moře, tak jako investice do turistického pronájmu.
Nemovitost prošla v roce 2018 kompletní rekonstrukcí. Jedná se o velmi pěkný kamenný dům na krásném místě.

Uvedená cena nemovitosti je včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku.

Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře.

Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele.

Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 40
Property category : Studiový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Cena nemovitosti : 150 000 € - 200 000 €
Purpose : Sell
Price : 180.440 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Oblíbené místo
Ribbon Modrý : 200 m od moře

Lokalita

Punat je malé turistické městečko, které nabízí především únik od shonu, stresu a hluku. Je velmi půvabné s malými úzkými uličkami vedoucími k typickým přímořským domkům s klenutými vchody a tavernami. Punat je velmi hrdý na svou olivovou tradici. Téměř každá rodina v Punatu má dnes vlastní olivový háj a vyrábí vlastní kvalitní olivový olej. Každý návštěvník, který do Punatu přijede, tomu snadno uvěří, protože příjezdová cesta do Punatu vede koridorem dokonale vypadajících olivových hájů. Najdete zde také rodinnou výrobnu olivového oleje s možností prodeje olivového oleje. Krásná promenáda, mnoho zmrzlináren, klasické malé stylové restaurace i bohatý kulturní program dělají z tohoto půvabného městečka oblíbený turistický cíl. V Punatu se budou cítit vítaní zejména námořníci, protože se zde nachází největší a nejstarší přístav na Jadranu, který pojme přibližně 1200 plavidel. Punat je ideálním místem pro setkání námořníků a milovníků moře a aktivní dovolené.


Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;