Chorvatsko
Výhled na moře
Výborná poloha
150 m od moře
676.000 

Samostatně stojící dům v krásné lokalitě jen 150 m od moře, Punat, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_k-426
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěŽC 5125 97, 51521, Stara Baška, Chorvatsko
Cena (€)676 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)200 m2
Počet ložnic5
Počet koupelen4
Počet poschodí3
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)60 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)496 m2
Celková plocha(m2)200 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovací místo
Krb
Pivnice
Blízko pláže
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: CK_k-426

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji v malé klidné obci s krásnou pláží nedaleko města Punat kamenný dům, který je vzdálen pouhých 150 m od pláže. Prakticky stačí sejít po schodech a jste přímo na pláži. Z domu se můžete kochat výhledem na moře. Vesnice je velmi klidná, neprůjezdná, takže tudy skutečně projíždí jen velmi málo aut. Lokalitu vyhledávají hlavně ti, kteří chtějí krásné pláže s průzračně čistou vodou a klid jako na vesnici.

Na prodej je třípodlažní rodinný dům se čtyřmi apartmány o rozloze 200 m2, v současné době velmi úspěšně využívaný k turistickým pronájmům, je zařazen do kategorie 4*. .

V přízemí se nachází apartmán s jednou ložnicí, který zahrnuje vstupní halu, koupelnu, ložnici, kuchyň s jídelnou a obývací pokoj a další studio/studio. Obě mají přístup na krásně upravenou terasu. Ve druhém patře se nachází apartmán s jednou ložnicí, který se skládá z koupelny, ložnice, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje a kryté terasy.

Ve vysokém podkroví, které bylo zrekonstruováno v roce 2019, se nachází apartmán, který zahrnuje vstupní prostor, koupelnu, dvě ložnice, kuchyň s jídelnou a obývací pokoj s krásným panoramatickým výhledem na moře. Dům má dřevěné a ALU venkovní tesařské konstrukce, bytové jednotky jsou klimatizované, zařízené a připravené k nastěhování.

K dispozici je také zimní zahrada s krbem, terasa a dvě parkovací místa v krásně upravené zahradě o rozloze 496 m2. Další tři parkovací místa jsou na pozemku přes silnici. Dům se nachází na vynikajícím místě, pouhých 150 m od krásných pláží a 600 m od centra a veškeré občanské vybavenosti. Tato nemovitost je výjimečnou investiční příležitostí za účelem turistického pronájmu díky dobře zavedenému podnikání s jasně definovaným příjmem.

Plocha pozemku je 496 m2, dům byl postaven v roce 1967 a v roce 2019 prošel rekonstrukcí.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1% z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v celém procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 200
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 676.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Výborná poloha
Ribbon Modrý : 150 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;