Chorvatsko
Výhled na moře
Unikátní kamenná vila
3000 m od moře
1.040.000 

Rodinný dům s bazénem a výhledem na moře, Sveti Ivan Dobrinjski, ostrov Krk, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_166
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěSveti Ivan Dobrinjski, Chorvatsko
Cena (€)1 040 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)450 m2
Počet ložnic7
Počet koupelen5
Počet poschodí2
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůVily
Zastavěná plocha (m2)450 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)1967 m2
Celková plocha(m2)450 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Sklep
Garáž
Parkovací místo
Krb
Bazén
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: CK_166

Realitní kancelář Relax Properties Vám nabízí k prodeji jedinečnou nemovitost – krásné rodinné sídlo v Sveti Ivan Dobrinjski, Dobrinj na ostrově Krk v Chorvatsku.

Ostrov Krk má vynikající polohu, neboť je prvním a nejbližším ostrovem pro návštěvníky přijíždějící z evropské pevniny, kteří hledají středomořskou atmosféru. Má krásné čisté moře, historii, léčivé bahno a nabízí také mnoho skvělých míst pro pěší turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk spojen s pevninou Krčským mostem o délce 1430 metrů. Výborná a rychlá dostupnost autem.

Sv. Ivan Dobrinjski – tato rodinná vila je symbolem autentičnosti a přímořského luxusu. Na prodej je nádherná nemovitost sestávající ze dvou kompletně zrekonstruovaných starých kamenných domů s velkým bazénem, hospodářskou budovou a mlatem. Nemovitost se nachází ve velmi soukromém a klidném venkovském prostředí, přesto jen kousek od místních měst, pláží a restaurací. V okolí se nachází několik pláží, které jsou vzdálené přibližně 3 km. Domy mají celkovou obytnou plochu až 450 m2 a stojí na pozemku o rozloze 1960 m2. Díky velikosti pozemku budete mít vždy zaručené soukromí. Kamenné domy byly původně postaveny v roce 1950 a v roce 2018 byly kompletně zrekonstruovány. Rekonstrukce proběhla kompletně, včetně rozvodů elektřiny a vody. Na pozemku je zavedena voda a septik. Dům se rozkládá na 2 podlažích. Budovy jsou ze všech stran kompletně oplocené a mají velkou uzavřenou parkovací plochu o rozloze 430 m2. Na toto parkoviště se vejde minimálně 7 automobilů. Domy jsou obklopeny více než 450 m2 krytých a nekrytých teras a verand a na dvoře se nachází krásný olivový háj obklopující bazén a prostor na opalování.

Celkem má nemovitost 9 místností, z toho 7 ložnic, 5 koupelen a 8 toalet. Obytný prostor je uspořádán jako čtyři samostatné jednotky. První je krásný kamenný dům, který se skládá z přízemí s kuchyní, obývacím pokojem a jídelnou a koupelnou a prvního patra, kde jsou dvě ložnice a jedna koupelna. Před domem se nachází terasa o rozloze 100 m2 s kamenným krbem/grilem, venkovní kuchyní a skladem nebo prádelnou. Druhý dům má dvě samostatné jednotky. V přízemí se nachází společný prostor sestávající z okouzlujícího obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, koupelny a prostorné ložnice. Má krytou verandu, která navazuje na bazén. V prvním patře domu se nachází komfortní prostor s velkou kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, toaletou a velkou ložnicí, zatímco ve druhém patře jsou dvě velké ložnice s velkou koupelnou. Tento dům má dvě terasy,
V zadní části domu je také stará mlátička na obilí, která se nyní již nevyužívá k zábavním a společenským účelům. Před mlátičkou je další velká terasa o rozloze 100 m2 s venkovní kuchyní, toaletou, grilem. V horní části terasy je jedinečná terasa s krásným výhledem na Kvarnerský záliv a Dobrinj. Bazén o rozloze 54 m2 s vydlážděnou kamennou plochou na opalování o rozloze 150 m2 a další toaletou a dvěma venkovními sprchami a dostatkem přírodního stínu a soukromí. Za bazénem se nachází také takzvaný „poolhouse“, což je vlastně další bytová jednotka (dům pro hosty) sestávající ze dvou ložnic, koupelny, kuchyně a obývacího pokoje. Každá jednotka je klimatizovaná, plně zařízená a připravená k okamžitému nastěhování a užívání. Je důležité poznamenat, že k dispozici je také garáž, tedy venkovní skladovací prostory, a také automatické zavlažování. Veškerý nábytek je vyroben ručně a na zakázku. Jedná se tedy o výjimečnou a jedinečnou nemovitost v krásné oáze klidu a pohody, pro milovníky příjemného přímořského stylu a také investici pro velmi výnosné podnikání za účelem cestovního ruchu.

Uvedená cena nemovitosti je včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku.

Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře.

Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele.

Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 450
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 1.040.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Unikátní kamenná vila
Ribbon Modrý : 3000 m od moře

Lokalita

Pláže v okolí: Pláž Cižići 2,6 km, Pláž Komoriška 2,9 km, Pláž Slamni 3 km, Pláž Punta 3,2 km, Pláž Ladinka 4,1 km.


Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;