Španělsko
První linie při mori
Top Lokalita
Vhodné jako investice na pronájem
901.000 

Rodinná vila v první linii, Ciutadella, Menorca, Španělsko

referenční číslo: SM_2454
Dispozice: celkem 4 x ložnice, 2 x koupelna
Velikost domu: 264 m2
Plocha pozemku: 470 m
Lokalita: Ciutadella, Menorca, Španělsko
Cena: 901.000 € (cena zahrnuje provizi za nemovitost)

Popis:

Realitní kancelář Relax Properties vám nabízí k prodeji rodinnou vilu přímo nad mořem v první linii s turistickou licencí na krásném baleárském ostrově Menorca ve Španělsku. Objekt má 4 samostatné ložnice a 2 koupelny. Plocha nemovitosti je 264 m2, plocha pozemku 470 m2. Každý den se probuďte s výhledem na moře. V každém koutě této nemovitosti ucítíte vůni moře, které ji obklopuje. Tato rodinná vila se nachází v jedné z nejexkluzivnějších oblastí Ciutadella, s nádherným výhledem na moře, přímým přístupem a zcela soukromým bazénem, který patří k objektu.
Tento nádherný dům má krásný vstup do zahrady a je rozdělen do několika pater s výtahem. Má čtyři velké ložnice a několik pokojů, které lze využít i jako ložnice, v současné době slouží jako pohodlné obývací pokoje, dvě velmi dobře udržované koupelny, kompletně zrekonstruovanou plně vybavenou kuchyň , velký obývací pokoj s přístupem na fantastickou terasu, která nabízí výhled na moře. K dispozici je také letní jídelna se vstupem do zahrady.
V objektu je k dispozici soukromý bazén, vířivka a gril. Tato rodinná vila je také ideální k pronájmu, protože má turistickou licenci.

Pokud máte o tuto nemovitost zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Umístění:

Menorka je menším a klidnějším sousedem rušné Mallorky, který vás zaujme svými krásnými romantickými zátokami s průzračnou vodou, nádhernými útesy a plážemi. Zdejší pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších ve Středomoří. Celý ostrov je chráněnou biosférickou rezervací UNESCO, takže si můžete užívat procházky nedotčenou přírodou. Ciutadella de Menorca je druhé největší město na ostrově Menorca a místní obyvatelé ho nazývají kamenná perla. Historie města je bohatá a svědčí o tom množství památek, starých kamenných budov a křivolakých uliček z dob maurské nadvlády. Menorca má vlastní letiště a dobré letecké spojení, takže se na ostrově snadno zorientujete a dostanete se kamkoli. Je zde také trajektové spojení s Mallorkou a Ibizou.

Podrobnosti

Krajina : Španělsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 264
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Dům / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 901.000 

Private Fields

ribbon_text : Španělsko
Ribbon Zelený : První linie při mori
Ribbon Žltý : Top Lokalita
Ribbon Modrý : Vhodné jako investice na pronájem

Relaxproperties
MMCEPI 2023