Bulharsko
Výhled na moře
Hledané místo
200 m od moře
59.000 

Prostorné studio, 44 m², s fantastickým výhledem na moře, centrum Sozopolu, Bulharsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiB_2676
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěul. "Lyulin" 17, 8130 Tsentar, Sozopol, Bulharsko
Cena (€)59 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceStudiový apartmán (garsonka)
Obyvatelná plocha (m2)44 m2
Počet ložnic1
Počet koupelen1
Počet poschodí4
Číslo podlaží2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)44 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: B_2676

Certifikovaná realitní kancelář Relax Properties vám nabízí k prodeji prostorné studio s nádherným výhledem na moře, které se nachází v krásném historickém městě Sozopol v Bulharsku.

Nemovitost se nachází v menší obytné budově bez poplatku za správu a údržbu v přímořském městě Sozopol. Nemovitost se nachází ve 2. patře (ze 4), bez výtahu.

Celková obytná plocha je 44 m2. a skládá se z: vstupní chodby; prostorné kuchyně s obývacím pokojem a ložnicí; koupelny a WC; balkonu s krásným otevřeným výhledem na moře a záliv.

Nemovitost je plně zařízená a připravená k okamžitému nastěhování. Nemovitost je ideální příležitostí pro rekreační pronájem nebo jako rekreační pronájem pro celoroční bydlení.

Nemovitosti byla udělena užívací práva podle zákona 15. Tarify za domácí vodu a elektřinu.

Ohledně Sozopolu:

Sozopol je starobylé přímořské město ležící 35 km jižně od Burgasu na jižním bulharském pobřeží Černého moře. Dnes je to jedno z hlavních přímořských letovisek v zemi, proslulé uměleckým a filmovým festivalem Apollonia (koná se začátkem září), který je pojmenován podle jednoho ze starých názvů města.

Nejrušnějším obdobím roku jsou letní měsíce, od května do září, kdy sem přijíždějí turisté z celého světa, aby si užili počasí, písečné pláže, historii a kulturu, fúzní kuchyni (balkánskou a středomořskou) a atmosféru pestrého letoviska.

Sozopol je jedním z nejstarších měst na černomořském pobřeží bulharské Thrákie. První osídlení na tomto místě pochází z doby bronzové. Město bylo založeno v 7. století př. n. l. řeckými kolonisty z Miletu jako Antheia. V následujících staletích se město etablovalo jako obchodní a námořní centrum a stalo se jednou z největších a nejbohatších řeckých kolonií v černomořské oblasti. Dnes toto místo láká lidi z celého světa na krásné písečné pláže, staré město s kamennými uličkami, starobylé kostely, letní umělecký festival a různé vynikající restaurace.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Bulharsko
Property size (m2) : 44
Property category : Studiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Purpose : Sell
Price : 59.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Hledané místo
Ribbon Modrý : 200 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;