Chorvatsko
100m od moře
TOP lokalita
Novostavba
344.020 

Nově postavený 4pokojový apartmán s parkovacím místem, 100 m od moře, Omiš Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiC_4247
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěMimice, Chorvatsko
Cena (€)344 020 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceStudiový apartmán (garsonka)
Obyvatelná plocha (m2)93 m2
Počet ložnic3
Počet koupelen3
Počet poschodí3
Číslo podlaží1
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)93 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Blízko pláže
Popis

Podrobnosti o nemovitosti
Referenční číslo: C_4247
Poloha: jižně 3 km od města Omiš
Typ nemovitosti: novostavba apartmánů
Cena: 344.020 EUR (cena zahrnuje DPH a provizi za prodej nemovitosti)

Velikost: 93 m2
Elektřina
Voda z vodovodu
Telefon / internet
Přístup autem
Septik
Vzdálenost od centra: 100 m

Klíčové vlastnosti objektu:
Novostavba
Orientace na moře a panoramatický výhled na moře
V blízkosti pláže – 5 minut chůze
Parkovací místa
V blízkosti lokality pro sportovní aktivity Omiš

Popis objektu:
Realitní kancelář Relax properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji poslední apartmán se 4 ložnicemi o rozloze 93 m³ na prodej pouhých 100 m od krásné oblázkové pláže nedaleko města Omiš. Apartmán má obývací pokoj spojený s kuchyní, 3 samostatné ložnice, 3 samostatné koupelny. Terasa.

Nemovitost byla navržena jako samostatně stojící dům, skládá se z přízemí a 3 podlaží. V budově je celkem 11 bytových jednotek, z nichž dvě větší třípokojové jednotky se dvěma samostatnými ložnicemi se nacházejí v přízemí budovy a v každém z pater jsou 3 apartmány. Vertikální komunikaci mezi podlažími zajišťují vnitřní a vnější schodiště a výtah.
Na pozemku je dostatek parkovacích míst pro všechny nájemníky budovy, která budou k dispozici za příplatek 12 360 eur. Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu od developera, neplatí se 3% daň z převodu nemovitostí. Byty se předávají nezařízené ve stavu dokončení: podlahy, dveře, koupelna, sanitární vybavení a klimatizace.

DŮVOD:
AP2/93 m2 – 344 020 EUR – 4pokojový byt s terasou (3 ložnice, 3 koupelny)

Vzhledem k poloze jsou apartmány ideální jak pro bydlení, tak pro turistické pronájmy. K dispozici je dostatek parkovacích míst. V rámci pozemku se nacházejí také dvě vedlejší budovy.
Krásná oblázková pláž se nachází pouhých 100 m od budovy a v blízkosti je celoročně otevřený supermarket a restaurace a kavárny.
Tím, že se nemovitost nachází na kopci, by měl být z většiny apartmánů výhled na moře. Plánované dokončení výstavby je konec roku 2023. Platební podmínky jsou rozfázované v závislosti na dokončení prací – v první fázi se platí záloha ve výši 20 %, ve druhé fázi 20-30 %, ve třetí fázi a zbytek je splatný po dokončení všech prací včetně kolaudace.
Kontaktujte nás a my vám zašleme půdorys bytu a poskytneme další informace.

Více o Omiši
Omiš je nádherné město, které se nachází jižně od Splitu, 20 minut jízdy autem. Leží v místě, kde se řeka Cetina vlévá do moře. Staré nemovitosti v Omiši byly stylově ovlivněny Římany, Turky a Benátčany a samotná historie města je dobrým důvodem k návštěvě.
Omiš je velmi oblíbenou prázdninovou destinací s nádhernými plážemi, bary, restauracemi a vším, co od přímořského letoviska očekáváte, a je považován za jedno z nejlepších „prázdninových“ center Chorvatska. Rafting, kanoistika, kempování a horolezectví v báječných Cetinských roklích jsou dalšími důvody, proč sem rádi jezdí lidé z celé Evropy.
Při úvahách o koupi nemovitosti v Omiši je dobré mít na paměti, že prázdninová sezóna je zde neobyčejně prodloužena právě o tyto aktivity. Nemovitosti v Omiši jsou ve srovnání s jinými regiony a nemovitostmi na dalmatském pobřeží cenově dostupné, ale omezené množství stavebních pozemků a prodloužená rekreační sezóna znamenají, že nemovitosti v Omiši budou vždy dobrou investicí.

Podrobnosti

Stát : Chorvatsko
Locality : By the sea
Property size (m2) : 93
Property category : Studiový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Cena nemovitosti : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 344.020 

Private Fields

ribbon_text : Chorvatsko
Ribbon Zelený : 100m od moře
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Novostavba

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;