Bulharsko
100 m od moře
Vyhledávaná lokalita
102.000 

Nádherný 3-pokojový apartmán se 2 koupelnami, 90m2, komplex Marina Holiday, Pomorie, Bulharsko

eferenční číslo: B_2345
Dispozice: chodba; otevřená kuchyně s obývacím pokojem; 2 ložnice (jedna z nich má vlastní koupelnu); další koupelna; terasa.
Rozloha: 90 m2
Vzdálenost od moře: 100m
Lokalita: Pomorie
Nejbližší letiště: 20km Burgas
Patro:1 (zvýšené přízemí)
Stavba: cihla, kolaudace 2007
Roční poplatek: 9 €/m2
Občanská vybavenost: kompletní
Cena: 102.000 € (cena zahrnuje realitní provizi)

Popis:
Realitní kancelář Relax Properties Vám s radostí představuje k prodeji tento překrásný 3 pokojový apartmán se 2 koupelnami a to jen 100 m od písečné pláže v letovisku Pomorie v Bulharsku.
Rozloha apartmánu je 90 m2. Apartmán nabízí veškerý komfort a prostor, který kdy budete potřebovat, včetně prostorného balkonu s výhledem na bazén.
Nemovitost je nadstandardně vybavena a zařízena s velkým potenciálem k pronájmu, nebo jako letní rezidenční nemovitost pro vaši rodinnou dovolenou. Apartmán se nachází ve zvýšeném přízemí s výhledem na bazén a zahradu.
Dispozice: chodba; otevřená kuchyně s obývacím pokojem; 2 ložnice (jedna z nich má vlastní koupelnu); další koupelna; terasa.
Nemovitost je dokončena a zařízena ve výborném standardu včetně klimatizace a veškeré vybavení apartmánu je již zahrnuto v ceně.
K dispozici je podzemní skladový prostor – 4,80 m2.
Roční poplatek za údržbu – 9 EUR/m2.

O komplexu:
Komplex Marina Holiday Club se nachází ve čtvrti Pomorie. Je 100 metrů od krásných pláží, jen 10 mil od Slunečného pobřeží a 5 mil od letiště v Burgasu. Komplex se nachází v oblasti Krotiria, která má jedinečné mikroklima.

Služby a vybavení komplexu zahrnují dva dětské a dva bazény pro dospělé v krásné centrální oddechové zóně, zelené plochy, dětská hřiště, letní bar venku u bazénu, osmijamkový minigolf, dětský klub, restaurace, koktejl bar. , supermarket, kavárna a cukrárna, lékařské a kosmetické centrum, sportovní komplex (s tělocvičnou, masážemi a saunou) a lázeňské centrum.

Všechny apartmány jsou přepychově vybaveny luxusním zařízením a zahrnují klimatizaci, terakotové podlahy, dekorativní vchodové dveře a kabelovou TV, internet a telefonní zásuvky. Všechny ubytovací jednotky budou dokončeny na mimořádně vysoké úrovni s použitím kvalitních stavebních materiálů a dovedností zkušených místních řemeslníků.

Komplex Marina Holiday Club se nachází ve čtvrti Pomorie. Město Pomorie s asi 14 500 obyvateli leží na úzkém skalnatém poloostrově, vyčnívajícím dvě míle do Černého moře. Je 100 metrů od krásných pláží, jen 10 mil od Slunečného pobřeží a 5 mil od letiště v Burgasu. Město bylo založeno téměř před 2500 lety kvůli slanému jezeru, které bylo známé svými léčivými vlastnostmi.

Podrobnosti

Stát : Bulharsko
Property size (m2) : 90
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Cena nemovitosti : 100 000 € - 150 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 102.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 100 m od moře
Ribbon Žltý : Vyhledávaná lokalita

Štítky


Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;