Bulharsko
Výhled na moře
Oblíbený komplex
První linka na moři
77.000 

Krásný 3 pokojový apartmán s výhledem na moře a bazén, 3* Privilege Fort Beach, první linie k moři, Elenite, Bulharsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiB_2657
Typ nemovitostiStudio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapěPrivilege Fort Beach, Elenite, Bulharsko
Cena (€)77 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
DispoziceApartmán se třemi ložnicemi (3+kk)
Obyvatelná plocha (m2)80 m2
Počet ložnic2
Počet koupelen1
Počet poschodí5
Číslo podlaží2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)80 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Bazén
Blízko letiště
Blízko pláže
Velkolepá zahrada
Popis

Referenční číslo: B_2657

Realitní kancelář Relax Properties s potěšením nabízí k prodeji krásný a velký apartmán se 2 ložnicemi a výhledem na moře a hlavní bazén v oblíbeném apartmánovém komplexu Privilege Fort Beach, který se nachází v první linii u moře v letovisku Elenite v Bulharsku.

Komplex Privilege Fort Beach má úžasnou polohu, nachází se mezi letovisky Sveti Vlas a Elenite a přímo v první linii moře na písečné pláži Robinson v Bulharsku. Lokalita spojuje krásné průzračné moře se zelenými horami Staré Planiny. Areál komplexu se táhne od pláže a končí borovým lesem, což je vzácná kombinace zdravého mořského a horského klimatu. V komplexu je veškerá potřebná občanská vybavenost – restaurace, kavárny, potraviny, minimarket, bazény s vodními atrakcemi, dětský bazén, dětská hřiště, kosmetické a lékařské centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt / fotbalové hřiště a parkoviště. Komplex je celoroční, je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k pronájmu v letní sezóně.

K prodeji je apartmán se 2 ložnicemi o rozloze 80 m2, který se nachází ve 2. patře. Velmi atraktivní je výhled z apartmánu na hlavní bazén a moře. Dispozice: vstupní hala; prostorná kuchyně s obývacím pokojem; 2 ložnice; koupelna a WC; terasa s přímým výhledem na moře a bazén. Apartmán se prodává kompletně zařízený a vybavený, jak můžete vidět na fotografiích, včetně klimatizace a toto vybavení je již zahrnuto v ceně.

Apartmán je vhodný k trvalému bydlení i jako rekreační objekt. Za zmínku stojí také vynikající potenciál nemovitosti k pronájmu díky atraktivní poloze a výhledům. Komplex je velmi dobře udržovaný a spravovaný.

Roční poplatek za údržbu – 13,2 EUR/m2. Nemovitost má vlastní měřiče vody a elektřiny.

O komplexu:
V komplexu Privilege Fort je veškerá občanská vybavenost, kterou potřebujete pro pohodlnou dovolenou nebo celoroční bydlení – restaurace, kavárny, stravovací centra, minimarket, bazény s vodními atrakcemi, dětský bazén, dětská hřiště, kosmetické a lékařské centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt/fotbalové hřiště, parkoviště. Kromě toho oblast poskytuje následující občanskou vybavenost pro příjemné a pohodlné bydlení a zábavu: kavárna a potravinový trh. Za zmínku také stojí, že v těsné blízkosti se nenachází žádný těžký průmysl, oblast je klidná vhodná pro rodiny s dětmi. Komplex byl postaven v roce 2004, je zkolaudován a má zákon-16.

Pro naše klienty nabízíme:

Kompletní vyřízení listů vlastnictví, právní servis, advokáta, financování advokátem, bezdlužnost, prohlídku nemovitosti, přepisy energií, registraci na finančním úřadě – Bulstat.

Zdarma pro naše klienty nabízíme: zřízení elektronické platby za elektřinu z pohodlí domova, poradenství i po koupi nemovitosti, pojištění nemovitosti na první rok, první úklid nemovitosti před Vaším příjezdem.

Rovněž pro naše klienty nabízíme ZDARMA při koupi nemovitosti možnost sjednání TRVALÉHO/STÁLÉHO POBYTU v Bulharsku.

Připojte se k mnoha spokojeným klientům, kteří přes nás bezpečně koupili svou nemovitost v zahraničí.

Jsme členy NARKS a MCEPI (člen Evropské asociace realitních profesionálů).

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Bulharsko
Property size (m2) : 80
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt
Purpose : Sell
Price : 77.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Oblíbený komplex
Ribbon Modrý : První linka na moři

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;