Chorvatsko
Kamenný dům
Skvělá cena!
3500 m od moře
301.600 

Kamenný dům v Dobrinji, 3500 m od moře, Krk, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_k-314
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapě160A, 51511, Dobrinj, Chorvatsko
Cena (€)301 600 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)110 m2
Počet ložnic3
Počet koupelen1
Počet poschodí1
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)55 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)360 m2
Celková plocha(m2)110 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Krb
Popis

Referenční číslo: CK_k-314

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji rodinný dům v Dobrinji, 3500 m od pláží a moře na ostrově Krk v Chorvatsku.

Samostatně stojící renovovaný kamenný dům na prodej v klidné lokalitě Dobrinj. Obytná plocha domu je 110 m2 a skládá se z přízemí a prvního patra. V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, toaleta a komora. Venkovní schodiště vede do prvního patra, kde jsou tři ložnice a koupelna. Dům prošel v roce 2011 rekonstrukcí a prodává se kompletně zařízený. Na upravené zahradě je parkovací místo pro několik aut. Vzdálenost od moře je 3500 m. Dům má městskou vodu a septik. Terasa má 30 m2. Parkování je přibližně pro 4 auta.

Ostrov Krk má vynikající polohu, protože je prvním a nejbližším ostrovem pro návštěvníky, kteří přijíždějí z evropské pevniny a hledají středomořskou atmosféru. Má krásné čisté moře, historii, léčivé bahno a nabízí také mnoho skvělých míst pro pěší turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk spojen s pevninou Krčským mostem o délce 1430 metrů. Výborná a rychlá dostupnost autem bez nutnosti cestovat trajektem.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s nákupem nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1% z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 110
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 301.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Kamenný dům
Ribbon Žltý : Skvělá cena!
Ribbon Modrý : 3500 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;