Chorvatsko
Výhled na moře
Oblíbené místo
400 m od moře
540.800 

Dvojdomek s výhledem na moře v Malinské, 400 m od moře, ostrov Krk, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_178
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěObala 51, 51511, Malinska, Chorvatsko
Cena (€)540 800 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)376 m2
Počet ložnic7
Počet koupelen6
Počet poschodí3
Umístění objektuSériové
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)120 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)480 m2
Celková plocha(m2)376 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Lodžie
Terasa
Sklep
Parkovací místo
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CK_178

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji dvojdomek ve výborné lokalitě Malinska-Dubasnica na ostrově Krk, jen 400 m od moře a krásných pláží.

Na prodej je velmi pěkný dvojdomek v blízkosti moře a centra o celkové obytné ploše 376 m2, plocha pozemku je 480 m2. Dům s výhledem na moře se skládá ze tří podlaží a má celkem 10 místností, z nichž je 7 ložnic a 6 koupelen s WC. V zařízeném suterénu se nachází menší garsoniéra (ateliér) sestávající z kuchyně, koupelny a ložnice, garáž a sklad. V přízemí se nachází větší apartmán se dvěma ložnicemi sestávající z předsíně, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje se vstupem na krytou terasu, dvou ložnic, z nichž jedna má vlastní koupelnu, a další samostatné koupelny. V prvním patře, které je propojeno vnitřním schodištěm, se nachází kuchyňský kout a čtyři ložnice, z nichž každá má vlastní koupelnu a přístup na prostornou terasu s výhledem na moře. Dům je obklopen krásně upravenou zahradou o rozloze 480 m2, kde je také možnost vybudovat malý bazén. Parkovací místa jsou rovněž v zahradě. V současné době je zde možnost parkování pro 4 auta. Dům je velmi dobře a kvalitně postaven (rok výstavby 2004), má plynové ústřední topení, krb, klimatizaci, vodu, plastová okna a dveře, je plně zařízený a udržovaný a připravený k okamžitému nastěhování. Nachází se ve výborné lokalitě, jen 300 m od centra, 400 m od krásných pláží a veškeré potřebné občanské vybavenosti. Ideální pro investici za účelem turistického pronájmu!

Uvedená cena nemovitosti zahrnuje provizi realitní kanceláře a právní servis spojený s koupí nemovitosti v Chorvatsku.

Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1% z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře.

Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele.

Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 376
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 540.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Oblíbené místo
Ribbon Modrý : 400 m od moře

Lokalita

Malinska a dvacet okolních vesnic, které jsou součástí obce Malinska-Dubašnica, mají bohaté náboženské dědictví. Vzhledem k mírně svažitému terénu a četným menším osadám lze hovořit o jedinečné Malinské riviéře, neboť zalesněné pobřeží se nekonečně klikatí a je obýváno lidmi, kteří se dnes živí výhradně cestovním ruchem. Malinska získala na významu v 18. století, kdy zde byl vybudován přístav, který se stal jedním z nejdůležitějších exportních přístavů na ostrově. Po objevení přírodních krás tohoto místa se zjistilo, že Malinska má podmínky pro rozvoj léčebné turistiky. Proto Malinskou v roce 1885 navštívil rakouský korunní princ Rudolf. Jeho návštěva měla tak silný propagační dopad, že na počátku 20. století vídeňský tisk díky četným návštěvníkům z monarchie nazval Malinskou perlou Kvarnerských ostrovů. Podél celé Malinské riviéry se nacházejí pláže a zátoky, kde můžete prožít příjemné chvíle strávené u moře.


Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;