Chorvatsko
Výhled na moře
1500 m od moře
332.800 

Dva apartmány v řadovém domě, 1500 m od moře, Malinska, Krk, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCK_k-401
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěPortić 1, 51511, Malinska, Chorvatsko
Cena (€)332 800 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice4 pokoje (4+1)
Obyvatelná plocha (m2)80 m2
Počet ložnic2
Počet koupelen2
Počet poschodí1
Umístění objektuSériové
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)40 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)109 m2
Celková plocha(m2)80 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CK_k-401

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji řadový dům se dvěma apartmány a 2 parkovacími místy v obci Mlinska, 1500 m od pláže na ostrově Krk v Chorvatsku. Ostrov je spojen mostem.

K prodeji je řadový dům o celkové obytné ploše 79,86 m2 s upravenou zahradou o výměře 109 m2, ke které patří dvě parkovací místa a zahrada. Dům se skládá ze dvou samostatných apartmánů v přízemí a v patře se samostatnými vchody propojenými vnitřním schodištěm. Celkem má nemovitost 4 pokoje, 2 ložnice a 2 koupelny. Každý z apartmánů má koupelnu, ložnici, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj a terasu s výhledem na moře. Nachází se v krásné a klidné lokalitě 1500 m od moře a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Dům má řádnou dokumentaci a je připraven k okamžitému nastěhování. Řadový bytový dům byl postaven v roce 2011, má zavedenou vodu a kanalizaci. Tato nemovitost je ideální pro větší rodinu, která chce mít soukromí, případně jako investice a s možností pronájmu 2 samostatných bytových jednotek.

Ostrov Krk má vynikající polohu, protože je prvním a nejbližším ostrovem pro návštěvníky přijíždějící z evropské pevniny, kteří hledají středomořskou atmosféru. Má krásné čisté moře, historii, léčivé bahno a nabízí také mnoho skvělých míst pro pěší turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk spojen s pevninou Krčským mostem o délce 1430 metrů. Výborná a rychlá dostupnost autem bez nutnosti cestovat trajektem.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s nákupem nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1% z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 80
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 332.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Modrý : 1500 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;