Chorvatsko
Výhled na moře
130 m od moře
902.700 

Dům v klidné lokalitě s kotvištěm pro loď, 130 m od moře, Rogoznica, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_5105_30
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěNova VII 9, 22203, Rogoznica, Chorvatsko
Cena (€)902 700 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)220 m2
Počet ložnic5
Počet koupelen3
Počet poschodí3
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)120 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)524 m2
Celková plocha(m2)220 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Garáž
Parkovací místo
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_5105_30

Realitní kancelář Relax Properties nabízí k prodeji rodinný dům v blízkosti moře, který se nachází v atraktivní lokalitě v Rogoznici v Chorvatsku.

Dům s obytnou plochou 220 m2 se nachází na pozemku o rozloze 524 m2 a skládá se ze suterénu, přízemí a prvního patra. V přízemí se nachází krytá terasa s venkovní jídelnou a vstup do apartmánu, který se skládá ze tří ložnic a jedné koupelny. Z vnější strany zahrady se nachází uzavřená budova s kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem. V budově se nachází také toaleta. Venku vede točité schodiště na prosklenou terasu s venkovním nábytkem, která nabízí místo pro užívání teplých měsíců. Vedle budovy se nachází krytý prostor s vířivkou, sluneční terasou a zábavním zařízením a venkovní sprcha. Druhý krytý prostor má komín s venkovním jídelním koutem. Venkovní schodiště vede do prvního patra, kde se nachází krytá terasa s venkovním nábytkem vedoucí ke vchodu do apartmánu. Apartmán se skládá z otevřeného konceptu obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, koupelny, dvou ložnic.

K dispozici je také zahrada v prostorné zahradě bohaté na různé vybavení. Zahradu tvoří citrony, granátová jablka, fíky, olivy, hřebenatky a cizrna. Má několik parkovacích míst, z nichž dvě jsou krytá.
K nemovitosti patří také motorový člun, čtyři kotviště, tři jsou na pláži, jedno v přístavu.

V blízkosti je veškeré potřebné zázemí pro bydlení, 130 m od moře. Ideální volba pro milovníky středomořské atmosféry v přírodním a nedotčeném prostředí, které poskytuje klid a samotu.

Uvedená cena nemovitosti je včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku.

Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře.

Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele.

Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 220
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 902.700 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Modrý : 130 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;