Chorvatsko
Výhled na moře
Vyhledávaná prázdninová lokalita
Druhá linie u moře
493.500 

Dům v druhé linii od moře v blízkosti pláže Slatine, 30 m od moře, ostrov Čiovo, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_2016/568
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěZvonimirova Obala 41, 21224, Slatine, Chorvatsko
Cena (€)493 500 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice4 pokoje (4+1)
Obyvatelná plocha (m2)160 m2
Počet ložnic3
Počet koupelen2
Počet poschodí1
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)160 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)395 m2
Celková plocha(m2)160 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Terasa
Parkovací místo
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_2016/568

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout k prodeji samostatně stojící jednopatrový dům se suterénem, který se nachází v druhé řadě od moře, s otevřeným výhledem na moře, na severní straně ostrova Čiovo, v obci Slatine. Ostrov Čiovo je velmi oblíbenou lokalitou. Má výhodnou polohu nedaleko historického města Trogir (UNESCO), v blízkosti několika městeček Kaštela, nedaleko města Split. Na ostrov vede most a je spojen s pevninou. Pláž Slatine je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na tomto ostrově.

Dům má celkovou plochu 160 m2 a nachází se na pozemku o rozloze 395 m2. Nemovitost se skládá ze dvou apartmánů, z nichž jeden je dvoupokojový a jeden jednopokojový. Oba apartmány mají terasu s otevřeným výhledem na moře.

Suterén má rozlohu 30 m2 a dokonale se hodí k dalším možnostem této nemovitosti, protože nemovitost má také právo na vybudování dalšího patra.

Nemovitost má vynikající polohu pouhých 30 metrů od oblázkové pláže a v blízkosti veškeré další občanské vybavenosti a má velký potenciál, který správný kupující rozpozná na první pohled.

Nemovitost byla nedávno zrekonstruována a v letních měsících je pronajímána turistům. Na udržované zahradě roste několik olivovníků, několik ovocných stromů a gril.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 160
Property condition : Novostavba
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 493.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Žltý : Vyhledávaná prázdninová lokalita
Ribbon Modrý : Druhá linie u moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
MMCEPI 2023
;