Chorvatsko
Výhled na moře
400 m od moře
1.344.000 

Dům v centru s výhledem na moře, 400 m od moře, Makarska, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitostiCB_2037_33
Typ nemovitostiRodinný dům / Vila
Lokalita na mapěKalalarga 16, 21300, Makarska, Chorvatsko
Cena (€)1 344 000 EUR (Cena zahrnuje realitní provizi)
Dispozice5 a více pokojů
Obyvatelná plocha (m2)339 m2
Počet ložnic7
Počet koupelen6
Počet poschodí3
Umístění objektuOddělená stránka
Kategorie domůRodina
Zastavěná plocha (m2)100 m2
Pozemek / podlahová plocha bytu (m2)657 m2
Celková plocha(m2)339 m2
Více informacíMéně informací
Klíčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Sklep
Garáž
Parkovací místo
Blízko pláže
Popis

Referenční číslo: CB_2037_33

Realitní kancelář Relax Properties si Vám dovoluje nabídnout atraktivní dům k prodeji v centru známého turistického letoviska Makarská 400 m od moře a z pozemku je výhled na moře.

Dům se nachází na pozemku o rozloze 657 m2 s celkovou obytnou plochou 399 m2. Přední část dvora má 300 m2. K dispozici je 6 parkovacích míst a prostor pro výstavbu bazénu.

V přízemí domu se nachází třípokojový byt o rozloze 115 m2, který se skládá ze 2 koupelen, obývacího pokoje, kuchyně, jídelny a terasy o celkové ploše 30 m2. Na terase je gril chráněný před větrem. V suterénu domu se nachází byt s jednou ložnicí o rozloze 36 m2 a garáž. Druhé patro je rozděleno na dva apartmány, jeden s jednou ložnicí 38 m2 a druhý se dvěma ložnicemi 45 m2. Oba apartmány mají terasu o rozloze 15 m2. Mezi nimi je montovaná stěna, kterou lze v případě potřeby otevřít a prostor mezi terasami je v případě potřeby volný. Každý apartmán je klimatizovaný a vybavený satelitní televizí a veškerým zařízením potřebným k pronájmu.

Vedle garáže jsou další dvě místnosti, jedna o rozloze 30 m2 a druhá 9 m2, které lze v případě potřeby přestavět. K dispozici je také technická místnost s kotelnou ústředního topení s topným olejem pro celý dům. Za domem se nachází zahrada o celkové rozloze 120m2, z toho 40m2 je využíváno jako zahrada pro pěstování plodin, zbytek je určen jako prostor pro relaxaci.

Dům se nachází v centru turistického městečka, v blízkosti veškerého zázemí potřebného pro každodenní život, přesto nabízí klid a pohodu i v hlavní sezóně.

Uvedená cena nemovitosti je již včetně provize realitní kanceláře a právního servisu spojeného s koupí nemovitosti v Chorvatsku. Cena zahrnuje poplatky OIB (registrace na finančním úřadě), právní služby/advokáta (1 % z ceny nemovitosti), návrh na vklad a provizi realitní kanceláře. Cena nezahrnuje daň z převodu nemovitosti, která se platí chorvatskému státu po převodu vlastnických práv na nového majitele. Daň z převodu nemovitosti v Chorvatsku činí 3 % z ceny nemovitosti.

Uvedená cena je stejná, jako kdybyste ji kupovali přímo od chorvatské realitní kanceláře! Poskytujeme komplexní služby a asistenci v průběhu celého procesu koupě nemovitosti v Chorvatsku.

Pro více informací nás kontaktujte. Poloha nemovitosti je pouze orientační.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Stát : Chorvatsko
Property size (m2) : 339
Property condition : Pôvodný stav
Typ nemovitosti : Dům / Vila
Purpose : Sell
Price : 1.344.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhled na moře
Ribbon Modrý : 400 m od moře

Lokalita

Relaxproperties
top hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐
ARK ČR MMCEPI 2023
;