Chorvatsko
20 m od moře
TOP lokalita
Vhodné jako investice k pronájmu
906.400 

Apartmánový dům s pozemkem bazénem a jacuzzi, 20m od pláže, ostrov Čiovo, Chorvatsko

Podrobnosti o nemovitosti
ID nemovitosti C_4160
Místo: Čiovo/Trogir
Typ nemovitosti: rodinný dům s pozemkem a výhledem na moře
Cena 906.400 €
Obytná plocha domu: 220 m2
Pozemek: 500 m2
Dispozice: 5 ložnic, 5 koupelen
Vzdálenost od moře: 20 m
Elektřina
Voda z městského vodovodu
Kanalizace
Telefon / Internet
Přístup autem
Vzdálenost od letiště 12 km

Klíčové vlastnosti nemovitosti:
Bazén a jacuzzi
Centrum letoviska
Blízko pláže
Kompletně zařízený dům
Pozemek a parkování
Venkovní posezení

Popis:
RK Relax properties vám nabízí tuto překrásnou novinku v naší nabídce – rodinný dům/vila apartmánového typu na severní straně ostrova Čiovo s překrásným výhledem na moře v top lokalitě.
Nemovitost se nachází jen 20 m od krásné oblázkové pláže a dokonale čistého moře. Terasa nabízí nádherné výhledy na celé pobřeží ostrova i na les Marjan a město Split.
Dům se nachází na pozemku o výměře 500 m2, má 3 parkovací místa pro auta, obytná plocha domu je 220 m2. Sestává ze dvou podlaží.
V přízemí se nachází velký dvoupokojový apartmán sestávající z kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, koupelen a toalety. V prvním patře jsou dva menší apartmány, které mají vlastní vchod. Oba apartmány se skládá z 1 pokoje, koupelny, kuchyně a terasy, která nabízí nádherný výhled na pláž.
Kromě toho mají tyto apartmány také přímý přístup k bazénu a jacuzzi.
K dispozici je také menší studiový apartmán v přízemí 30 m2, který může sloužit jako menší apartmán, byt pro správce, nebo jej můžete využít jako prostor pro skladování věcí. Celý dům je vybaven klimatizací a má parkoviště pro 3 auta. Dům se momentálně úspěšně pronajímá a je kategorizován k pronájmu. Ideální příležitost pro někoho, kdo chce využít již zaběhnutý pronájem.
Letiště je vzdáleno jen 20 minut. Lokalita je velmi pěkná, klidná a dům má výborný potenciál pro podnikání.

Více o místě Trogir/Čiovo
Město Trogir je dalším fantastickým klenotem v koruně chorvatských turistických destinací, je vzdáleno jen 20 minut od letiště. Město Trogir je propojeno s ostrovem Čiovo mostem. Stejně jako Dubrovník, tak i Trogir je středověké opevněné město, které bylo prohlášeno za světové dědictví pod ochranou UNESCO.
Toto malé, ale živé turistické centrum a je obzvlášť dobře známo mnoha známým osobnostem, které navštíví Chorvatsko, protože je výchozím bodem pro dovolenou na jachtě.
Má několik z nejlepších restaurací které naleznete v Chorvatsku a poskytuje vše, co očekáváte od rušného turistického centra. Město má také lodní taxi službu, která vás doveze až do Splitu, výlet lodí trvá asi hodinu.
Na ostrově Čiovo najdete spoustu krásných pláží a také několik rybářských osad. Díky popularitě těchto pláží je Čiovo oblíbeným místem k investování do chorvatských nemovitostí. Odlehlé pobřežní nemovitosti jsou vždy oblíbené u investorů nemovitostí a jejich hodnota roste.

 

Podrobnosti

Krajina : Chorvatsko
Lokalita : Pri mori
Area of Chorvatsko : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 220
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Dům / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 906.400 

Private Fields

ribbon_text : Chorvatsko
Ribbon Zelený : 20 m od moře
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Vhodné jako investice k pronájmu
Relaxproperties
MMCEPI 2023