Bulharsko
Snížená Cena
SPA resort
46.500 

2-pokojový apartmán 59 m2, 4* komplex Vineyards SPA Resort ****, Aheloy, 2 km od moře, Bulharsko

Referenční číslo: B_2238
Dispozice: otevřeného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, jedné samostatné ložnice, koupelny s WC a balkonem (výhled na moře a okolí)
Rozloha: 59 m2
Vzdálenost od moře: 2 km
Lokalita: Kableshkovo, Aheloy/Pomorie
Nejbližší letiště: 15km Burgas
Patro: 2 s výtahem
Stavba: cihla, kolaudace 2008
Roční poplatek: 600€
Občanská vybavenost: v rámci komplexu a kompletní v nedalekém letovisku Aheloy
Cena: 46.500 € (cena zahrnující realitní provizi a vybavení)

Popis:
Certifikovaná realitní kancelář Relax Properties vám nabízí k prodeji tento 2-pokojový apartmán nedaleko obce Aheloy av blízkosti nejznámějšího černomořského letoviska Slunečné pobřeží.
4* Resort Vneyards SPA je pěkně umístěn na kopci s krásným panoramatem a výhledem na moře v městečku Kableshkovo. Černé moře je vzdáleno 2 km a letiště Burgas – 15 km / 15 minut jízdy autem.
Apartmán má celkovou obytnou plochu 59 m2. a nachází se ve 2. patře s výtahem.
Dispozičně sestává z: otevřeného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC a balkonem. Z balkonu je krásný výhled na moře a okolí.
Nemovitost se nabízí kompletně zařízená a připravená k užívání.
Roční udržovací poplatek – 600 EUR
Nemovitost je součástí dovolenkového komplexu, který je krásně situován mezi bohatými zelenými pastvinami a vinicemi s krásným panoramatickým výhledem na moře a okolí.
Resort se skládá ze série zahrad, které spojují různé apartmány. K dispozici jsou dva krásné bazény, restaurace, snack bar, dětské hřiště, potraviny a bar u bazénu. Lázně jsou po vzoru tráckého obydlí – v souladu se zajímavou historií lokality. Najdete zde dostatek bezplatného parkování a 24hodinovou strážní službu.
Komplex má dobrou polohu, daleko od hlučného městského prostředí a zároveň jen pár minut od velkých měst. Nejbližší destinace: letiště Burgas – 14 km, letovisko Slunečné pobřeží – 10 km, historické město Nessebar – 10 km, město Pomorie (mořské a lázeňské středisko) – 10 km, město Burgas – 20 km. Nejbližší pláž je vzdálena jen 2 km.

O komplexu:
O Vineyards Spa Resort:
Nachází se na klidném, půvabném místě, na zvlněných kopcích v údolí řeky Aheloy, s neuvěřitelným panoramatickým výhledem na moře.
Na jeho území je dokonale zkombinováno 222 apartmánů, 34 vilek, 4-hvězdičkový hotel se svěží zelení.
Komplex pro své návštěvníky nabízí:
– 2 venkovní bazény;
– krytý vyhřívaný bazén;
– SPA zóna;
– restaurace;
– bar u bazénu;
– prodejna potravin;
– kosmetické studio;
– parkoviště;
– kancelář managementu hotelu;
– 24/7 bezpečnost

Lokalita:
Kableshkovo je malé město v obci Pomorie v Bulharsku. Nachází se na mírném pohoří mezi vinicemi, odkud se naskýtá výhled do okolí a na moře.
Letovisko je ve skutečnosti postaveno na místě starověkého bojiště. Bitva, která byla mezi byzantskou armádou a bulharskou armádou se odehrála 20. srpna 917, přičemž bulharská armáda porazila byzantskou armádu.
Nedaleko je vinařství, které má část, která vám rozpoví historii o bitvě. V Burgasu a na Slunečném pobřeží si víte za výhodné ceny půjčit auto, které Vám doručí až do komplexu. Pokud dáváte přednost veřejné dopravě, na konci příjezdové cesty do Vineyards je autobusová zastávka. Autobusy jezdí přibližně každých 20 minut. Po předchozí dohodě je k dispozici také kyvadlová doprava z Vineyards.

Podrobnosti

Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 59
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 30 000 - 50 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 46.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Červený : Snížená Cena
Ribbon Modrý : SPA resort
Relaxproperties
MMCEPI 2023